banner1078
Öne Çıkanlar K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU K.MARAŞSPOR 1-1 HATAYSPOR TEMİZLİK PERSONELİNE SAĞLIK TARAMASI grup toplantısı on iki şubat

Bu haber kez okundu.

ILICA İMAM HATİP VE ILICA YENİYAPAN'IN SANAT-TEKNOLOJİ GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ
 Ilıca'da, okulların sanat ve teknoloji alanında yaptığı etkinlikler halk tarafından büyük ilgi görüyor. Bu kapsamda 18 Mayıs Perşembe günü Onikişubat Belediyesi Ilıca İmam Hatip Ortaokulu ve Ilıca Yeniyapan Ortaokulu tarafından ortaklaşa Alüminyum Rölyef &Ebru ve Teknoloji Tasarım sergisi açıldı.

Onikişubat Belediyesi Ilıca İmam Hatip Ortaokulu'nda Okul Müdürü İbrahim KARALAR’ın ev sahipliğinde yapılan sergide, Ilıca Yeniyapan Ortaokulu görsel sanatlar öğretmeni Nilay GÜRSEL'in öğrencileri tarafından hazırlanan birbirinden güzel alüminyum rölyef kabartmalar ,ebrular ve hat çalışmalarıyla, Teknoloji Tasarım Öğretmeni Nazik KIZILTAŞ'ın öğrencilerinin hazırladığı  teknoloji tasarım projeleri halkın beğenisine sunuldu. 70 eser ve 20 projenin görücüye çıktığı programa Ilıca bölgesindeki okulların idareci ve öğretmenleri, Ilıca Jandarma Karakol Komutanlığı yetkilileri, Ilıca eşrafı ve öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi.

Program şehitlerin anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Daha sonra Ilıca Yeniyapan Ortaokulu Müdürü Halit SANVERDİ sergi hakkında bir konuşma yaptı.

Konuşmanın ardından açılış kurdelası kesilerek sergi gezildi. Veliler sergiyi gezerken, çocukları tarafından yapılan sanat eserlerini ve projeleri büyük bir gururla izlediler.

Onikişubat Belediyesi Ilıca İmam Hatip Ortaokulunda Okul Müdürü İbrahim KARALAR, emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederken, bu birliktelik ve azimle her türlü başarıyı yakalar,her türlü zorluğu aşarız dedi.

Program, hep birlikte serginin gezilmesinin ardından sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol