banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

GERMANİCİA İLGİ ODAĞI OLDU

10 Temmuz 2017 Pazartesi 14:02
Bu haber 432 kez okundu

Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ve Türkoğlu Geleneksel Avasım Okçuluk, Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği organizatörlüğünde bu sene 2. Düzenlenen Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali’nde Otel Germanıcıa standı ilgi odağı oldu.

GERMANİCİA İLGİ ODAĞI OLDU
banner656
 Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ve Türkoğlu Avasım Geleneksel Avasım Okçuluk, Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği organizatörlüğünde bu sene 2. düzenlenen Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali’nde Otel Germanicia çay ve su ikram standı açtı.

Stantla ilgili konuşan Otel Germanicia Genel Müdürü Gökhan Büyükdereli; “Bu festivalde bizlerinde katkısı olsun istedik ve gelen misafirlerimize ve alanda bulunan vatandaşlarımıza Türk Geleneğinde ve günlük hayatımızda önemli yere sahip olan Türk Çayı ikram etmek istedik. Festival alanında büyük bir ilgi ile karşılandık. Muhteşem bir festivaldi. Böyle kusursuz ve başarılı organizasyonu Kahramanmaraş’ımıza kazandırdığı ve Kahramanmaraş’ı dünyaya tanıttığı için başta Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal’a, Türkoğlu’nun Başarılı Belediye Başkanı Osman Okumuş’a ve Türkoğlu Geleneksel Avasım Okçuluk, Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir Kahramanmaraş’lı  olarak teşekkür ederim.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder