Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

GAZETECİ YAZAR BEKİR DOĞAN , CIA’İN YEŞİL KUŞAK PROJESİ  15 TEMMUZ’A GİDEN YOL KİTAPLAŞTIRILDI..
     Daha önceki 5 kitabının ikinci ve üçüncü baskılarının da yapıldığını söyleyen Gazeteci Yazar Bekir Doğan, “ Tarihimizi iyi bilmezsek, okumazsak, çevremizde olan biteni iyi göremezsek doğruları hiçbir zaman göremeyiz..

    Komşumuz Irak da temeli 1956 yıllarına dayanan Muhammed Kesnizani, yani Kesnizani tarikatı vardı..

    Bu sapık ayağını öptürmesi, müritlerinin karnına şiş batırması ile şöhret olmuş CIA hazırladığı kitapları din kitabı diye piyasaya sürerek 1993 yılına kadar Irak da devlet kurumlarının tamamını bizde ki FETÖ   gibi ele geçirmiş..

    Saddam Hüseyin muhteşem ordum var diyordu ama ABD askeri badatta girdiğinde mermi yerine gül vererek karşıladılar.. sonuç ortada..

    Pakistan da Tahir-ül Kadri tarikatı ve sonuçları ortada..

    FETÖ barınamadığı iki ülke Rusya ve Suudi Arabistan bunun iyi bilmemiz gerekir. Ki bu ülkeler CIA ajanı olduklarını çok iyi biliyorlardı..

    Moon Tarikatı, Opus Dei Tarikatı, Tahir-ül Kadri Tarikatı, Kesenizani Tarikatı ve Fetullah Gülen FETÖ ile bu tarikatların söylemleri, çalışma biçimi, Diyalog , hoş görü, sevgi , dinler arası diyalog söyleninin aynı olduğunu gördüm..

    15 Temmuz 2016 dan 2017 ‘ye kadar televizyonlardaki açık oturum, bu konularda yazılan kitapları okuduktan sonra bir gazeteci olarak CIA yeşil kuşak projesi olan FETÖ ile diğer tarikatlar arasındaki benzerlikleri bir kitap halinde yayınlamayı planladım.. yoğun bir çalışma sonucu 15 Temmuz 2017 yetiştirdik..

    6. kitabım olarak yayınlanan 15 Temmuz’a giden yol kitabı 150 sayfa olup , ilk baskısı Temmuz 2017 de çıkardık..

    2. baskısı olur mu bilemiyorum, ama olursa biraz daha genişleterek 250 sayfa olarak yeniden çıkarmayı planlıyorum..

    15 Temmuz 2016 darbe girişimini anlamak için bu kitabın iyi okunması gerekir.

    Kitabın içinde 249 şehidimizin ismi var..

    Dakika dakika 15 Temmuz ve 16 Temmuz da yaşanan olaylar var.. güzel bir çalışma oldu.. hayırlı olsun diyorum..”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091