Öne Çıkanlar EN ÇOK İHRACAT YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİ ÇOCUKLAR HAVUZLARI ÇOK SEVDİ SONUNDA YAPILIYOR EKİNÖZÜ ILICA ARASI 45 DAKİKA SÜRECEK BASTIRMACI siyaset

Bu haber kez okundu.

ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN ANKARA ÇIKARMASI

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu, Birlik Başkan Vekili ve Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası Başkanı Şeref Özsoy, Fırıncılar Odası Başkanı Erol Güneş, Terziler Odası Başkanı Muhlis Akkurt, Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Uyduran, Marangozlar Odası Başkanı Enver Çelebi; Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen 'Esnaf ve Sanatkârlar ile İftar Programı’na katılmak üzere Başkente gitti.

BAKAN KİREÇCİ’Yİ ZİYARET VE HAYIRLI OLSUN

Ankara’da olmayı fırsat bilen Başkan Kuybu ve Esnaf Oda Başkanları, burada üst kademede görev yapan isimlere istişare ve nezaket ziyareti gerçekleştirdi. İlk olarak geçtiğimiz ay Tarım ve Orman Bakanlığı koltuğuna oturan Kahramanmaraşlı Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi ziyaret eden heyet, daha sonra Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı Özel Kalem Müdür vekili Semih Tekinşen, Esnaf Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Ekonomi ve Proje Yönetimi Daire Başkanı Dr. Hasan Gezginç ile bir araya geldi.

MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN KABRİNİ ZİYARET VE DUA

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde Kahramanmaraş’a ve kent esnafına fayda sağlayacak konular ele alındı. Ziyaretlerin ardından ise Başkan Ahmet Kuybu, Türk siyasetçi kimliğinin en önemli liderlilerinden olan Merhum Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu'nu mezarı başında ziyaret etti.

Haber: Abdulsamet İspir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol