banner758

banner757

banner746

banner727

banner760

ÇAĞLAYANCERİT’İN MİMARI; ÜZEYİR KIZILSEKİ

29 Mayıs 2018 Salı 06:42
Bu haber 646 kez okundu

İlçenin çehresini değiştiren projeler Halka en iyi hizmeti sunma gayretiyle ilçenin çehresini değiştiren, büyük projelere imza atıyoruz. İlçe genelinde yoğun bir çalışma sürdürüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih ERKOÇ Beyefendi ile AKPARTİ Milletvekilleri ve Teşkilatımızla beraber, seçimlerde söz verdiğimiz işlerimizi tamamlıyor olmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Bunlardan söz edecek olursak... İlçemize yakışır çocuk oyun alanları, Kamelyalar ve yeşil alanları ile 6.500 m2 alanda bir Kent Meydanı yapıldı. Çağlayancerit’in en önemli ana arteri prestij caddesi yapıldı.

ÇAĞLAYANCERİT'İN MİMARI; ÜZEYİR KIZILSEKİ
  Çağlayancerit halkına nefes aldıracak, keyifli vakit geçirebileceği Zorkun Göleti ve mesire alanı tamamlandı. Çağlayancerit Belediyesi bölgede yaşanan Kanalizasyon ve içme suyu sıkıntılarını gidererek modern bir altyapıya kavuşturdu. İmar ve Tapu Kadastro çalışmaları ile modern bir ilçe olma yolunun temelini attı. Fatih Başkanımızın Çağlayancerit sevgisi, bizlerin ona olan güveni olduğu sürece bu adımlarla devam edip, alnımızın akıyla bu işlerden çıkacağımızın bilincindeyiz. Güzel geleceklerin ve güzel yatırımların Çağlayancerit’i beklediğini sizlere müjdeliyor, çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum

‘Altyapıya önemli yatırımlar yaptık’

Çağlayancerit’in ihtiyaçları doğrultusunda Büyükşehir’le ortaklaşa çalışarak merkez ve mahallelerimizde birçok başarılı çalışmalara imza atıldı. Çağlayancerit merkezde ve çevre mahallelerde parkeleme, yol genişletme ve arazi yolları mıcırlama çalışmalarının yanında Çağlayancerit Belediyesi, bu dönem boyunca Aksu-Helete Mahallesi BSK sıcak asfalt çalışması, Küçükçerit BSK sıcak asfalt çalışması, Engizek Mahallesi BSK sıcak asfalt çalışması, Akdere-Aksu arası sathi kaplama asfalt, Yalangoz obası sathi kaplama asfalt, Gücük obası BSK sıcak asfalt çalışması, Boylu-Kale Mahallesi arası sathi kaplama asfalt, Daz Yolu BSK sıcak asfalt çalışması, Bozlar-Abbasiye-Başpınar arası sathi kaplama asfalt, Çiftlik yolu ve Lise Yolu BSK sıcak asfalt çalışması, 47 km Stabilize yol çalışmaları ve Soğukpınar-Bozlar-Boylu-Helete-İstiklal-Fatih-Kale-Oruçpınar-Akdere-Aksu Mahalleleri Kilit parke çalışmaları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla bitirilip Çağlayancerit halkının hizmetine sunuldu.

Vatandaşımızı birçok hizmetle buluşturduk

Güzel Çağlayancerit’imize hizmet etmenin onurunu yaşamaktayız. Göreve geldiğimizden bu yana gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde insani değerlerden asla ödün vermeden, şeffaf bir yönetim anlayışı ile çalıştık. Çağlayancerit Belediyesi çatısı altında yaptığımız ve yapacağımız birçok yatırımı, halkımızın görüşüne açtık. Genç yaşlı, kadın erkek herkesin görüşleri ışığında, tüm halkımızla beraber ayrım yapmadan yönetmeye çalıştık. Tüm halkımızın hayatını daha kaliteli hale getirmek için verdiğimiz onurlu mücadelemize kararlılıkla devam ediyoruz ve var gücümüzle çalışmaya da devam edeceğiz...

İlçemize olan ilginin farkındayız. Yurt içinde ve yurt dışında art arda tanıtım çalışmalarımız Ceviz Kültür Festivali ve Kiraz yaylası şenliği ile sürüyor. Kahramanmaraş’ın en küçük ilçelerinden biri olmasına rağmen Çağlayancerit’in çehresini kısa zamanda büyük projelere imza atarak değiştirdik.

Uyumlu çalışmanın eseri

Çağlayancerit, 2014’den bu yana yaptığımız çalışmalarla, 2014’teki seçim bildirgelerimizde halkımıza söz verdiğimiz birçok projeyi hayata geçirmek adına büyük yol kat ettik. Bizim geliştirdiğimiz ve Türkiye genelinde birçok belediyeye örnek olan ilçemiz, çalışmalarımızla insanların yaşamak için öncelikle tercih ettiği bir yer haline geldi. Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde en büyük destekçimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih ERKOÇ oldu. Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu ve koordineli çalışmamızın sonucu Çağlayancerit’te birçok başarılı projeyi hayata geçirdik. Bu güzel ilçemizi daha ileriye götürmek ve Türkiye’ye örnek bir ilçe konumuna getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kalitede öncü belediye

Çağlayancerit Belediyesi olarak hizmette ve kalitede öncü olma ilkesinden hareketle, ilçe insanımızın refah, huzur ve güven içinde yaşamasının temini için gereken çabayı gösteren bir anlayışla hareket ederek, Çağlayancerit merkezde ve 16 mahallemizin genelinde tüm cadde, sokaklarımızda çöp konteynerimizin günlük olarak çöp alımı yapılmakta, çöp toplama araçları ile birlikte halkımıza hizmet verilmektedir. Ayrıca Sokak Hayvanları Bakımı ve Tedavi merkezi ile sokak hayvanlarına her türlü Veterinerlik hizmeti verilmektedir.

ÜZEYİR KIZILSEKİ KİMDİR?

1974 Çağlayancerit-Kahramanmaraş doğumluyum. 

İlköğrenimimi Çağlayancerit’te, Liseyi Kahramanmaraş sütçü imam lisesin de tamamladım.1993 yılın da Fırat üniversitesi veterinerlik fakültesine girdim. 

1998 yılın da bu üniversiteden veteriner hekim olarak mezun oldum. Eğridir dağ komando okulun da veterinerlik şube müdürü ve muayene komisyon üyesi olarak askerlik görevimi yaptım. 

2001 yılından bu yana kendi ilçemde serbest veteriner hekim olarak çalıştım. 2004 ve 2009 yıların da yapılan mahalli idareler seçimlerin de AK Parti’den Çağlayancerit İlçe Belediye Başkan aday adayı oldum. 

4 yıl Çağlayancerit Spor Kulübü Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği yaptım. 2011 yılından beri AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesi ve İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. 

30 Mart 2014 günü AK Parti Adayı olarak katıldığım Mahalli İdareler Genel seçimlerinde, Milletimin teveccühü ile Çağlayancerit Belediye Başkanı seçildim. 

Orta düzey de İngilizce bilirim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder