Öne Çıkanlar KÜTÜKÇÜ AKUT MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! DEVLER LİGİNDEKİ İSKUR!

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN TOLLU ‘’ERDEMLİ’Yİ SANATIN MERKEZİ HALİNE GETİRDİK’’
Tollu, Pazar günü olmasına rağmen, davete icabet edip gelen herkese teşekkür ederek, ”Sadece alt yapı ve mimari değil, sanata da her zaman önem veren bir belediye olma yolunda ilerledik. Sanata duyulan önem ve saygıyla yola çıktık. Erdemli sanatın şehri olacaksa bunu hep birlikte yapacağız. Bugüne kadar sanattan hiç nasibini almamış bir kenti sanatın merkezi haline getirdik. “ dedi ve sanatın ilerlemesi için açılacak olan kurslardan söz etti.

Müzik, tiyatro, resim gibi farklı sanat dallarında açılacak olan kurslar sayesinde gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak, topluma daha yararlı bireyler olması için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Tollu, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Sanatla büyüyen çocuklar, toplumun gelişmesi için önemli bir rol oynar. Erdemli‘yi ve ülkemizi daha ileriye götürmek için sanata her zaman destek vereceğiz” dedi.

Başkan Tollu Erdemli Ülkü Ocakları Gençliği İle Bir Araya Geldi

Başkan Tollu kahvaltıdan sonra Erdemli Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen kar gezisine katılarak gençlere sucuk ekmek ikramında bulundu.

Başkan Tollu, “Bugün bizleri buraya çağıran herkese teşekkür ediyoruz. Yoğun bir temponun arasında böyle güzel bir etkinliğe davet edilmek bizleri mutlu etti. Hep birlikte eski günleri yâd ettik. “ dedi ve eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Gençlerin fikirlerine her zaman önem verdiğini belirten Tollu, gençlerle birlikte Erdemli ‘nin daha iyi yerlere gelebilmesi adına fikir alışverişinde bulundu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol