Öne Çıkanlar Nilden Bayazıt Postalcı BÜYÜK TEHLİKEYE SON 2 GÜN MUHTARLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ NÜFUS CÜZDANI MAVİ İMİŞ TEPE; ÇIRAK YETİŞMİYOR

Bu haber kez okundu.

BARO’DA İKİNCİLİK SEVİNCİ VE ÖDÜLÜ BİR ARADAYDI

Bu nedenle, dün BARO’da gerçekleştirilen ödül töreninde, Baro’yu başarı ile temsil eden avukatlara Baro Başkanı Muhammet Burak Gül ve yönetim kurulu üyelerince ödüller verildi.

Baro Başkanı Muhammed Burak Gül ödül töreninde; iki aşamalı olarak yapılan yarışmanın ilk aşaması olan Bölge Elemeleri, 54 Baronun katılımıyla 15-16 Haziran 2019 Tarihlerinde, Ankara’daki sekiz ayrı mekânda, eş zamanlı olarak gerçekleştiğini söyledi.

Başkan Burak Gül, konuşmasında; “Baromuz Akdeniz Bölgesi Elemelerinde; Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin, Isparta ve Antalya Barolarının olduğu grupta yapılan yarışmalar neticesinde Akdeniz Bölgesi Birinciliğini elde etmiştir.

Bu yıl Türkiye Barolar Birliği önceki Başkan Yardımcısı ve Eğitim Merkezi Kurucu Başkanı Av. Berra Besler’in onuruna düzenlenen yarışmanın finalinde; İstanbul Barosu, Kahramanmaraş Barosu, Çorum Barosu, Ordu Barosu, Malatya Barosu, Afyonkarahisar Barosu ve Eskişehir Barosu’na kayıtlı stajyer avukatlar finallerde yarışmıştır.

Yarışmada birinciliği Ordu Barosu stajyer avukatları alırken, Kahramanmaraş Barosu İkinci, İstanbul Barosu üçüncü olmuştur.

Finalde derece alanlara ödülleri Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Başkan Yardımcısı ve Eğitim Merkezi Başkanı Av. Ünsal Toker, TBB önceki dönem Başkan Yardımcısı ve Eğitim Merkezi Kurucu Başkanı Av. Berra Besler ile TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu üyeleri ve Baro Başkanları tarafından verilmiştir.

Türkiye İkincisi olan Baro Takımımız üyeleri; Stj. Av. Ayşe Nurevşan Demirci, Stj. Av. Sema Bilgiç, Av. Burhan Gürbüz ve Av. Ali Kaya ile takım çalıştırıcıları Av. Hande Elif Sabancı ve Av. Mehmet Zahit Akküncü’yü tebrik ediyor, Takımımıza, Staj Komisyonumuz Başkanı Av. Doğukan Sünbül’ün şahsında Staj Komisyonumuz Üyelerine ve Baro Personellerimize, emekleri ve özverili çalışmaları için teşekkür ederiz.

Ayrıca Yarışma birincisi Ordu Barosu’nu, üçüncü İstanbul Barosu ve dördüncü Çorum Barosu’nu ve yarışmacı meslektaşlarımızı tebrik ederiz.

Bu vesile ile yarışmaların onuruna düzenlendiği Av. Berra Besler’e mesleğimize ve camiamıza verdiği emeklerden ve katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, organizasyon için Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sn. Av. Metin Feyzioğlu’na, TBB Başkan Yardımcısı Av. Ünsal Toker’e, Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyelerine, Eğitim Merkezi çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Baro Başkanı Gül ve yönetim kurulu üyeleri avukatlar Ahmet Babaoğlu, Ali Ünlü, Ömer Gödeoğlu ve Doğukan Sünbül tarafından hem plaketleri,  hem de adaleti temsil eden terazileri hediye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol