Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

1915 ÇANAKKALE SAVAŞ MALZEMELERİ GEZİCİ MÜZESİ PAZARCIK’TA VATANDAŞ VE ÖĞRECİLERLE BULUŞTU
 Pazarcık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonundan sergiye açılan 1915 Savaş Malzemeleri Gezici Müzesi Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İlçe Kaymakamı Adil Nas, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu, İlçe Garnizon Komutanı Abdulkadir Yağar, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ, daire amirleri, çok sayıda vatandaş ve öğrencilerin katılımıyla düzenlenen açılışla gerçekleşti.

Toplam altı gün süren Çanakkale Savaş Malzemeleri Gezici Müzesi sergisi çok sayıda vatandaş ve öğrencilerin ziyaretiyle bugün sona erdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Bozdağ, Çanakkale’ye gidemeyen, oraları görme imkânı olmayan öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza Çanakkale’yi ve Çanakkale ruhunu ayaklarına getirerek yaşatmaya çalıştıklarını söyledi. Bunun çok büyük bir sosyal sorumluluk proje olduğunu belirten Başkan Bozdağ şöyle konuştu: "Müzede bine yakın malzeme var. Bunların hepsi 104 yıllık Çanakkale’de kullanılmış orijinal ve çok özel malzemelerdir. Çanakkale Şehitliği'ne gitme imkânı bulamayan öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız için bu büyük bir fırsat” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091