Öne Çıkanlar ATIL ARAZİLER EKONOMİYE KAZANDIRILDI MAHÇİÇEK; BİZDE HER ZAMAN YATIRIM VE HİZMET VAR TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR SERİNLEMEK İÇİN GİRDİ SANKO HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI KONUKOĞLU CNBC-E KANALINDA
banner1043

Bu haber kez okundu.

YILIN ÜRETİM MARKASI; KYS CATERİNG

Tarım kentinden sanayi kentine doğru emin adımlarla ilerleyen şehrimizde, artan nüfusla birlikte yeni sektörler de kendini kabul ettirmeye başladı ki bunlardan biri de hazır yemek üretim tesisleriydi.

KYS Yemekçiliği bu bakımdan önemsedik. Kahramanmaraş halkı tuttu, önemsedi ve kabullendi ki, merdivenini basamaklarını ağır ağır, bir bir çıkanlara, hedeflerine ulaşanlara, tecrübe ve emeğinden dolayı ‘mutfaktan gelme!’ derler.

Metin Azaplıoğlu eşiyle beraber mutfaktan geldi. Yani merdivenin ilk basamağından. Bu basamakları ağır ağır çıktı şairin ifadesiyle. Bulaşık yıkadı, kendi işyerini temizledi.

Bugün ise yaklaşık 500’ün üzerinde çalışanı var ve firması marka oldu. Üstelik de yurt içi ve yurt dışında da kendini ispat etmiş, şubelerle, aldığı işlerle şehrimizin sektördeki yüz akı olmuştur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol