Öne Çıkanlar GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! HUZUREVİ VE CEZAEVİNDE BAYRAMLAŞMA SAADET ve BBP ADAYLARINI GÖRÜCÜYE ÇIKARTTI TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN TERZİBAŞ VE BEYİT DOSTLUĞU

Bu haber kez okundu.

YILIN ÜRETİM MARKASI; KYS CATERİNG

Tarım kentinden sanayi kentine doğru emin adımlarla ilerleyen şehrimizde, artan nüfusla birlikte yeni sektörler de kendini kabul ettirmeye başladı ki bunlardan biri de hazır yemek üretim tesisleriydi.

KYS Yemekçiliği bu bakımdan önemsedik. Kahramanmaraş halkı tuttu, önemsedi ve kabullendi ki, merdivenini basamaklarını ağır ağır, bir bir çıkanlara, hedeflerine ulaşanlara, tecrübe ve emeğinden dolayı ‘mutfaktan gelme!’ derler.

Metin Azaplıoğlu eşiyle beraber mutfaktan geldi. Yani merdivenin ilk basamağından. Bu basamakları ağır ağır çıktı şairin ifadesiyle. Bulaşık yıkadı, kendi işyerini temizledi.

Bugün ise yaklaşık 500’ün üzerinde çalışanı var ve firması marka oldu. Üstelik de yurt içi ve yurt dışında da kendini ispat etmiş, şubelerle, aldığı işlerle şehrimizin sektördeki yüz akı olmuştur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol