banner1066
Öne Çıkanlar BABA OCAĞINDA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ÜLKÜ OCAKLARININ EFSANE REİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY OLDU ÜRETİMİN TEK ÇARESİ VE ANAHTARI; SANAYİLEŞME HA YARIN!

Bu haber kez okundu.

YENİYAPAN MAHALLE MUHTARI KILÇIK’TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Bu bağlamda, her platformda duruşu ile dikkat çeken Yeniyapan Mahalle Muhtarı Ahmet Kılçık da bugün idrak edilecek olan 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Yeniyapan Mahalle Muhtarı Ahmet Kılçık, öğrendiğimiz her harfte, kurduğumuz her cümlede ve okuduğumuz kitaplarda hissesi olan, toplumun her bir ferdinin fiziki, ruhi ve zihni gelişiminde büyük emek ve gayret gösteren fedakâr öğretmenlerimize en kalbi şükranlarını gönderirken, mesajının devamında şu düşüncelere yer verdi;

“Her zaman insan diyoruz. Bu bakımdan insan yetiştirmek en kutsal ve önemli görevlerden birisi. Bu bakımdan, ilk başöğretmen Mustafa kemal Atatürk başta olmak üzere, bizleri yetiştiren, bugünlere getiren, geleceğimizi inşa eden ve edecek olan öğretmenlerimizin günü kutlu olsun!” dedi.

BİLİNÇLİ NESİL ONLARIN SAYESİNDE YETİŞECEK!

Son halife Hz. Ali’nin “bana bir harf öğretenin kölesi olurum” sözünü hatırlatan Muhtar Kılçık, “Milli ve manevi değerlerimizin öğretilmesi, nesilden nesile aktarılması ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin yetiştirilmesinde şüphesiz ki öğretmenlerimizin büyük bir hakkı vardır. İçinde bulunduğumuz bilim ve teknoloji çağında yetenekli, donanımlı, birbirine saygılı, sorumluluk bilinci taşıyan bir nesil onların sayesinde yetişecektir” ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol