Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

YAZAR KARPUZCU’DAN, BAŞKAN GÜVEN’E ZİYARET
 Afşin Belediyesine gelerek Başkan Mehmet Fatih Güven’i makamında ziyaret eden Sağlıklı Yaşam ve Kupa Terapi Kitapları Yazarı Nuray Karpuzcu yeni çıkartmış olduğu ‘Öteki Sağlık’ isimli kitabı hediye etti.

Afşin’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Karpuzcu, “Afşin ziyaretimizde Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Güven’i ziyaret ettik. Kendilerine bizleri makamında kabul etti, çok onur duyduk. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Öteki Sağlık isimli kitabımızı da tamamladık. İnşallah Kahramanmaraş, Göksun, Elbistan ve tüm ilçelerimizde sağlıklı yaşam adına çok güzel şeylere kapı açarız diye düşünüyorum. Ben kendilerine bizleri kabul ettiği için başkanımıza tekrar teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.

Yazar Karpuzcu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ziyaret ile ilgili şunları söyledi:

“Sağlıklı Yaşam ve Kupa Terapi Kitapları Yazarı Nuray Karpuzcu Hanımefendi misafirimiz oldu. Ziyaretlerinden dolayı şeref duyduk. Kendisi özellikle alternatif tıp ve tedavisi konusunda ülkede sayılı uzmanlardan bir tanesi. Kendisi ile Malatya da tanışma imkanımız olmuştu. Yeni kitabı yayınlandı bir tanesini bize imzalayıp bize hediye etti. Yazarımız Nuray Hanıma Meslek hayatında başarılar diliyorum. Ayrıca memleketimizden çıkan bir değerli hanımefendi. Bu noktada da ben kendisi ile gurur duyuyorum. Tüm hemşerilerimizin de haberdar olmasını istedik. Bu anlamda da desteklerimiz ve iyi niyetlerimiz kendisi ile beraber. Ben tekrar meslek hayatında başarılar diliyor, ziyaretinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Karpuzcu, Afşin Belediyesi ziyaretinin ardından Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ile birlikte Eshab-ı Kehf’i Külliyesini ziyaret etti.

Başkan Güven, burada Karpuzcu’ya tarihi mekân ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091