Öne Çıkanlar ÖZEL TARAFTARLAR 3 Aralık Dünya Engelli Günü 70 YETİM GİYDİRİLDİ 400 YILLIK BİR TARİHİMİZ VAR 3. METROPOL İLÇE

Bu haber kez okundu.

YAKIŞIYOR MU?
 Aslına bakılırsa, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne ait turizm danışma bürosu hiçbir anlam ifade etmez, hiçbir yararlı adıma imza atmazken, 20 metrekarelik büronun çatısının parçalanması, kırık-dökük görüntü vermesi vatandaşların da tepkisini çekti.

Biz bu resmi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında, karşı apartman dairelerinin birinden çektik. Gördüğümüz manzara bizi üzdü, ürpertti. Büyükşehir olmuş bir kentin valilik bahçesindeki turizm-danışma bürosuna yakışmamıştı mevcut hali.

YAĞMURLU HAVALARDA BÜRONUN İÇİNE ŞARIL ŞARIL SULAR  AKIYOR

Kiremitler dökülmüş, kırılmış, muhtemel bir yağmurda, karlı iklimde sular büronun içine sızabileceğinden, kar kapıya dayanmadan, yağmurlar kapıyı çalmadan tez elden bakım-onarım görmesi gerekiyor. 

Vatandaşlar, "Muhtemelen sayın Valimiz bu manzarayı görmemiştir. Ya da etkili ve yetkili kimseler, başkanlar, her neyse… Görseler mutlaka müdahale eder, bakım-onarım veya tadilatı gerektiren ne varsa talimat verirlerdi" derken, kış gelmeden tadilatın yapılmasını gerekli ve acil görüyoruz.

Üstelik de çevreye zarar vermeden...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol