banner1165
Öne Çıkanlar GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BASIN AÇIKLAMASI KAZIM KARAKUŞ; OYUNLARI BOZACAĞIZ Şehircilik dizi

Bu haber kez okundu.

VALİ ÖZKAN’IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
  

Sevgili çocuklar,

Kuşkusuz, yetişkinlerin yönettiği bir dünyada yaşıyoruz fakat şunu da biliyoruz ki bu yetişkinlerin hepsi bir zamanlar çocuktu. Bugün güzel ülkemize yön veriyorlar ve muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için gece gündüz demeden çalışıyorlar. Bir gün bu bayrağı sizler devralacaksınız. Bu bakımdan sizlerin sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeniz en büyük arzumuzdur. Hükümetimiz, sizlerin çağın gereklerine uygun şekilde eğitim almanız ve her alanda kendinizi geliştirmeniz için büyük çalışmalar yapmaktadır. Sizlerden beklentimiz, bu sorumlulukların bilincinde olup Ülkemizi muasır medeniyet seviyesine çıkarmak için ilmi, bilimi ve teknolojiyi çok iyi ve yerinde kullanmanızdır.

Kıymetli Yavrularımız,         

Bu bayram sizler için şenlik, milletimiz için gurur günüdür. En önemli servetimiz ve umut kaynağımız olan sizlerin bayramında, mutluluğunuza ortak olmaktan memnuniyet duyuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet’in temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadelemizin aziz şehitleri ve kahraman gazilerini rahmet ve minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol