Öne Çıkanlar TANRIVERDİ: AK PARTİ HUZURUN VE GÜVENİN YEGANE ADRESİDİR ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET EDEN İLK ADAY ADAYI OLDU ALİ ÖZDEMİRDEN TEMAYÜL TEŞEKKÜRÜ KSÜ BESYO ÖZEL YETENEK SINAVI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ NEY KONSERİ VE EBRU SANATI KURSU

Bu haber kez okundu.

VALİ COŞKUN’DAN KASİAD’A ZİYARET

Şehrimizin ve iş dünyamızın çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette, Vali Ömer Faruk Coşkun “Kahramanmaraş’a, dolayısıyla ülkeme hizmet etmekten kıvanç duymaktayım. Şehrimizin önde gelen sanayicilerinin bulunduğu bu çatı büyük kıymet ihtiva etmektedir. Sanayicilerimizin sorunlarına çözüm üretmek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çalışmalar yapacağız. Ayrıca KASİAD bünyesinde genç iş insanlarının varlığından haberdar olmak beni mutlu etti. Dinamik, üretken ve yenilikçi bir neslin Kahramanmaraş ekonomisine çok şey katacağını düşünüyorum. ” sözleriyle derneğimize yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade etti.

Vali Coşkun’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ali ARPASATAN; “Sayın valimizin şehrimize büyük hizmetler sunacağına inanıyoruz. KASİAD olarak bu süreçte sayın valimizin çalışmalarını destekliyor olacağız. Yönetim Kurulumuz adına kendisine hayırlı olsun diyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Başkan Yardımcılarımız Hikmet GÜMÜŞER, Mikail UTLU ve Yönetim kurulu üyelerimiz; Ahmet Serkan TANRIVERDİ, İsmail NOHUTLU, Sefa ÖNGEL, Burak Orhan ARİFİOĞLU, İsmail KURTUL, Alihan EREN ile Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1069