Öne Çıkanlar KURTUL AİLESİNİN EĞİTİM YATIRIMI MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ TEMAYÜL HEYECANI SİYASETİN PARLAYAN YILDIZI siyaset

Bu haber kez okundu.

VALİ COŞKUN’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Annelik; yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir.

Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren annelerimiz sonsuz bir sevgi ve özveri ile geleceğimize uzanan yolda bizlere rehberlik eden ilk öğreticilerimizdir.

Kuşkusuz ki milletimizin kardeşlik duyguları içerisinde kenetlenmesinde, kültürümüzün, geleneklerimizin devam ettirilmesinde de yine en büyük pay annelerimize aittir.

Sevgili Peygamberimizin, “Cennet, annelerin ayaklarının altındadır” sözü, dinimizin annelerimize verdiği önemi ve onlara göstermemiz gereken hürmeti gözler önüne sermesi açısından çok anlamlıdır.

Bunun içindir ki annelerimizi kaybetmeden değerini bilmek, başımıza taç etmek, gönüllerini hoş tutmak ve onları sadece böyle günlerde değil her zaman hatırlamak biz evlatlar için önemli bir görevdir.

Anneler Günü’nün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, başta şehit, gazi ve özel çocuklarımızın anneleri olmak üzere, tüm annelerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Hayatta olmayan annelerimize Allah’tan rahmet,  yaşayan tüm annelerimize ise aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyor, günlerini kutluyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol