Öne Çıkanlar KURTUL AİLESİNİN EĞİTİM YATIRIMI MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ TEMAYÜL HEYECANI SİYASETİN PARLAYAN YILDIZI CHOICE HOTELS

Bu haber kez okundu.

VALİ COŞKUN KOLTUĞUNU TEMSİLİ OLARAK 4. SINIF ÖĞRENCİSİ HAYDAROĞLU’NA BIRAKTI

Temsili olarak Valiliği devralan Haydaroğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’yı arayarak çocukların zararlı alışkanlıklardan korunması için projeler yapılması talimatını verdi. 

Vali Coşkun ise burada yaptığı konuşmada, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 23 Nisan Bayramını tüm dünya çocuklarına armağan ettiğini ve bu bayramında dünyada tek çocuk bayramı olduğunu belirterek, “Geleceğimizin teminatı olan siz sevgili çocuklarımıza çok güveniyoruz. Sizler gelecekte ülkemizi yönetiminde söz sahibi olacaksınız. Dolayısıyla bizlerde çocuklarımızın iyi bir şekilde yetiştirilmesi ve hayata hazırlanması için gayret gösteriyoruz. Bugün de Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Ahmet Ali Haydaroğlu isimli öğrencimize valilik makamını devretti. Bu vesile ile aziz milletimizin ve tüm çocuklarımızın bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.

Temsili Vali Haydaroğlu’na, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş, Mado Kadriye Kanbur İlkokulu Müdürü Mustafa Akıllı ve Öğretmeni Mehmet Tatlıgün eşlik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol