Öne Çıkanlar HOROZ ÖTTÜ SAAT GİTTİ. EEEEEE! İKİ KIZ KARDEŞ BOĞULDULAR PİAZZA AVMLERDEN OKULA DÖNÜŞ HEDİYENİZİ ALMAYI UNUTMAYIN! İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI DENİZKENT VE BAĞ EVİNDE İFTAR VAKTİ

Bu haber kez okundu.

ÜNAL, MARAŞ-ANTEP KAVGASINI BİTİRECEĞİZ!”
 Kahramanmaraş siyasilerin, sanayi ve iş dünyası temsilcileri ile sivil toplum kuruluş kanaat önderleri yanında, belediyenin de katıldığı, d aha doğrusu ev sahipliğinde, Madoevi’ndeki kahvaltıda konuşan AK Parti Kahramanmaraş milletvekili ve Gurup Başkanvekili Mahir Ünal, havaalanının gerekliliğini dile getirdikten sonra, gülümseyerek, “Bu havaalanının hayata  geçmesi ile Maraş ile Antep arasındaki kavgayı da bitirmiş olacağız” dedi.

Kahramanmaraş – Gaziantep il sınırında bulunan Karabıyıklı mevkiine yapılacak olan ve mülkiyet sorunu bulunmayan (sadece 230 bin lira istimlak bedeli ödenecek) alana kurulacak olan bölgesel havaalanına sanayi ve iş dünyası da büyük destek veriyor.

Gaziantep Büyükşehir belediye başkan adayı Fatma Şahin ile Gaziantep milletvekillerinin ide bulunduğu kahvaltıda bu havaalanının bölge için elzem olduğu dile getirildi.

Kafile daha sonra araştırma ve incelemelerde bulunmak üzere Karabıyıklı köyüne gitti… 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1044