banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

TÜRKOĞLU’NDA SPOR FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

10 Nisan 2018 Salı 13:26
Bu haber 314 kez okundu

Türkoğlu Belediyesinin, teknik belediyeciliğin yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda da faaliyetleri devam ediyor.

TÜRKOĞLU'NDA SPOR FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR
 

Türkoğlu Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Mahalleler ve Kurumlar arası voleybol Turnuvası başladı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu Kapalı Spor Tesisleri'nde turnuvaya katılan 27 takıma forma, top, çorap ve diğer malzeme dağıtımında bulundu.

Programda konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Türkoğlu Belediyemizin destekleriyle Türkoğlu İlçe Spor Müdürlüğümüz ile birlikte 3. Türkoğlu kurumlar ve mahalleler arası voleybol turnuvasının startı veriyoruz. Bu start ile beraber takımlarımıza Türkoğlu Belediyemizin formalarını hediye ettik.

İnşallah güzel bir turnuva olur amacımız Türkoğlu’nda bu tür spor tesislerini mahallemizde oturan gençler tarafından ziyaret edilmesi spor alanı olarak kullanılması bu zamana kadar 4 tane büyük futbol sahası 3 tane yüzme havuzu halı sahayla beraber şuan içerisinde bulunduğumuz kapalı spor salonunda basketbol, voleybol ve tenis kortu olarak 72 bin insanımıza hizmet veriyoruz.”

‘İLÇEMİZDE SPOR BİZİM DESTEĞİMİZLE GELİŞİYOR’

“Amacımız burada kurumlar  ve mahalleler arası turnuvayla hem sporcularımız arasında güzel bir kaynaşma sağlanması hem de çocuklarımıza ve gençlerimize sporu sevdirmek. Biliyorsunuz, Türkoğlu Belediyespor futbol takımımız, yine lig de birinci olarak çıktı. U19 da başarılı bir grafik izlediler. İlçemizde spor gelişiyor, sporu belediye olarak destekliyoruz.  Çünkü belediyemiz teknik belediyeciliğin yanında, sosyal ve kültürel sportif alanlarda Kahramanmaraş’ımızda etkin bir yere sahip, onun için burada emeği geçen belediye personelimize, özellikle Spor İlçe Müdürümüz Necati Bey’e çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.”

Voleybol turnuvasında oyuncu Hidayet ise; “Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’a Spor’ un her dalında maddi ve manevi olarak yanımızda olduğu için çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder