Öne Çıkanlar ÖZEL TARAFTARLAR 3 Aralık Dünya Engelli Günü 70 YETİM GİYDİRİLDİ 400 YILLIK BİR TARİHİMİZ VAR 3. METROPOL İLÇE

Bu haber kez okundu.

TOPLUMA BİR ŞEYLER KATMAK ZORUNDAYIZ

7 Haziran genel seçimlerinde AK Partiden milletvekili aday adayı olan, akabinde mesleği gereği kısa adı KOMPEDA olan Kahramanmaraş Otel, Motel, Pansiyon, Eşyalı Daireler, Apartçılar ve Turizmcimler Derneği kurucu başkanı olan işadamı Arif Saim Akıncı, Kimlik Gazetesine yaptığı ziyarette, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bilindiği üzere, kuruluşundan kısa süre önce Elbistan'da gerçekleştirilen bölge toplantısı ile aktif ve etkin sivil toplum kuruluşları arasında yerini alan KOMPEDA Kurucu Başkanı Arif Saim Akıncı, derneğin güçlenmesi, tanıtımı için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

Kuruluş amaçları doğrultusunda emin adımlarla çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Başkan Akıncı, Vali Mustafa Hakan Güvençer ziyaretinden mutlu olduğunu belirterek, "Valimizi çok samimi, sıcak buldum. Bizimle, derneğimizle yakından ilgilendi, kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu, çıtayı yükseltmek adına toplantılarını, ziyaretlerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol