banner746

Tatlıbal, Sağlık Genel Sekreteri

12 Haziran 2012 Salı 17:34
Bu haber 1997 kez okundu

Ha bugün, ha yarın, siyasetin sempatik ismi, eski AK Parti Milletvekili Dr.Cafer Tatlıbal’ın sağlık camiasının patronu sıfatıyla Sağlık Genel Sekreteri olacağı kamuoyunun gündemini en çok meşgul eden yerel haberler arasında yer alıyor.

Tatlıbal, Sağlık Genel Sekreteri

Geniş ve çok özel yetkilerle donatılan Sağlık Genel Sekreterliği içini bugüne kadar birçok ismin geçmiş olmasına karşın, genel sekreter olabilmek için birkaç kez Ankara’ya gittiği, bu mesele için uğraş verdiği bilinen Dr.Cafer Tatlıbal’ın yeni görev tebligatının en kısa zamanda yapılması bekleniyor.

Edindiğimiz bilgiler ışığında, henüz resmi bir açıklama ve görev tebligatı yapılmamış olsa da, Ankara siyasetinin ve Kahramanmaraş yerel teşkilatın da sıcak baktığı atamanın gerçekleşeceğine, yani Tatlıbal’ın bugün - yarın bu göreve atanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Tatlıbal ya da bir başkasının sağlık genel sekreteri olmasıyla, bazı üst düzey görevler ve sorumluluklar da otomatikman açığa düşmüş olacak ve bazı isimler açıkta kalacak.

Tatlıbal’ın sağlık genel sekreteri olması halinde, taşların yerinden oynayacağı, dengelerin yeniden sağlanacağı, köprülerin altından deli dolu akan suların durulacağı konuşuluyor.

 

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

DURU 6 yıl önce yorumlandı

sular durulmaz dengeler kurulmaz bura maraş

0 Kişi beğendi.