Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

Tatlıbal, Sağlık Genel Sekreteri

Geniş ve çok özel yetkilerle donatılan Sağlık Genel Sekreterliği içini bugüne kadar birçok ismin geçmiş olmasına karşın, genel sekreter olabilmek için birkaç kez Ankara’ya gittiği, bu mesele için uğraş verdiği bilinen Dr.Cafer Tatlıbal’ın yeni görev tebligatının en kısa zamanda yapılması bekleniyor.

Edindiğimiz bilgiler ışığında, henüz resmi bir açıklama ve görev tebligatı yapılmamış olsa da, Ankara siyasetinin ve Kahramanmaraş yerel teşkilatın da sıcak baktığı atamanın gerçekleşeceğine, yani Tatlıbal’ın bugün - yarın bu göreve atanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Tatlıbal ya da bir başkasının sağlık genel sekreteri olmasıyla, bazı üst düzey görevler ve sorumluluklar da otomatikman açığa düşmüş olacak ve bazı isimler açıkta kalacak.

Tatlıbal’ın sağlık genel sekreteri olması halinde, taşların yerinden oynayacağı, dengelerin yeniden sağlanacağı, köprülerin altından deli dolu akan suların durulacağı konuşuluyor.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
DURU 10 yıl önce

sular durulmaz dengeler kurulmaz bura maraş

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237