Öne Çıkanlar Üniversite - Sanayi Buluşması Gerçekleşti BAŞKAN OKAYIN ÇANAKKALE MESAJI BU TOPRAKLARI KORUMAK İÇİN HER TÜRK ASKER DOĞAR 100 YILIN PROJESİNİ AÇIKLADI KALİTEDE DEĞİL FİYATTA REKABET EDİYORUZ

Bu haber kez okundu.

SÜTÇÜ İMAM LİSESİ’NİN İSPANYA GEZİSİ
 Gezi ile ilgili olarak açıklamada bulunan Sütçü İmam Lisesi İngilizce Öğretmeni  Fatih Türk, yurt dışına yapılan gezi sırasında ziyaret edilen ülkelerin tarihi ve turistlik yerleri gezilerek düzenlenen bir çok etkinliğe katıldıklarını ifade etti.

YABANCI ÖĞRENCİLERLE TANIŞMA!

Türk,  öğrenciler arasında Badminton turnuvası düzenlenmiş, sahilde çeşitli sportif etkinliklere yer verilmiş ve tarihi ve kültürel yerlere ziyaretler düzenlenerek en üst düzeyde bilgi sahibi olunduğuna dikkat çekerek;  "Yabancı ülke çocukları ile dostluklar kuruldu, fotoğraflar çekilerek  bu anlamla ziyareti adeta ölümsüzleştirdiler. Bu dostlukların devam edilmesi için de telefon numaraları ve e-posta adreseri alınarak tekrar görüşme dileklerinde bulundular. Yabancı öğrencilerle tanışma sırasında büyük heyecan duyulurken ayrılma esnasında da duygusal anlar yaşandı.” dedi.

Bu tür ülke ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Türk,  Sütçü İmam Lisesinin bundan sonraki ilk ziyareti  Kasım ayı içerisinde Fransa’ya olacağını da söyledi.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1050