banner1071
Öne Çıkanlar BAŞKAN ERKOÇ VOLEYBOLCULARA BAŞARILAR DİLEDİ KAVŞAKLARA DEKORATİF LED SÜSLEME SAĞLIK İÇİN SAĞLIKLI SÜT İÇİN ŞEHİTLER YÜREĞİMİZE KOR ATEŞE DÜŞÜRDÜ BİR İYİLİK MEDENİYETİ OLARAK İSLAM

Bu haber kez okundu.

SP GENEL BAŞKANI KAMALAK: TÜRKİYE’Yİ GERMEYİN
 "Tüm kardeşlerimize sesleniyorum, biz İslam alemi arasındaki çizgileri bile kaldırmak istiyoruz" diyen Kamalak, "Gelin, birlik olalım. Hangi partiye mensup olursanız olun, hepimiz bu milletin evlatlarıyız. Tarihin en şanlı milletinin çocuklarıyız,. bizler kardeşiz, bütünüz, bütün, kardeşler olarak yeniden büyük Türkiye'yi birlikte inşa edelim" şeklinde konuştu. 

Uzun araç konvoyuyla Türkoğlu ilçesinde karşılanan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, memleketi Kahramanmaraş’ta düzenlenen miting, İl Başkanı Mustafa Tüten’in selamlama konuşmasıyla başlayıp, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın konuşmasıyla devam etti.

Kamalak, yaşanılabilir kentler için göreve talip olduklarını, yerel seçimlerin, Türkiye için çok önemli olduğunu kaydederek, tüm Türkiye'nin iyi düşünerek oy vermesi gerektiğini anlattı.

"MİLLİ GÖRÜŞ KADROLARI, YOLSUZLUKA, RÜŞVETE KARŞI TAVIR ALIRLAR!

Kahramanmaraş’ta da belediyecilik konusunda büyük problemler bulunduğunu öne süren Kamalak, Kahramanmaraş’ın tüm problemlerin çözümü için adaylarımız hazır. Tüm sorunlarını çözmeye talibiz. kahramanmaraş'ın daha iyi noktaya gelebilmesi için yapılacak tek şey Saadet Partisini seçmek olacaktır" ifadesini kullandı.

Kamalak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Türkiye'de herkes bilir ki belediyecilik bizim işimizdir. Belediyeci kadrolar, Milli Görüş kadrolarıdır. Belediyecilik, Mücahit Erbakan Hoca'nın yolunda gidenlerin işidir. Bizim temel ilkemizde zulüm yatmaz. Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem. 'Zalimlerin hoşuna gitsin' diye, güçlüleri alkışlayamayız. İnşallah o zulüm de bertaraf edilecektir. Zulüm, elbette bitecek. Unutmayın, geceler ne kadar karanlık olursa olsun, yerini pırıl pırıl bir aydınlığa bırakmaya mecburdur. 

Emaneti, ehline veriniz kardeşlerim. Belediyecilik, bizim işimiz, unutmayın, netice itibarıyla oyunuzu ve oylarınızı hizmete yani Saadet Partisine veriniz. Belediyeyi teslim aldığımız zaman, her bir mal varlığını yetim hakkını korurcasına koruruz. Bizim temelimizde bunlar yatar. Milli Görüş kadroları yolsuzluğun, rüşvetin yandaşı değil, karşısında tavır alırlar.”


ÜLKE KISIR KAVGALARLA, PARALEL YAPI İDDİALARIYLA SARSILIYOR!

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, 2009'dan buyana belediye başkanlarının sayısından daha fazla yolsuzluk dosyasının olduğunu söyledi. Kamalak, "Devletin İçişleri Bakanlığı söylüyor. Hem de AKP iktidarının bakanı diyor ki burada, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerden bu yana, belediye başkanları hakkında tam bin 752 soruşturma açılmış. İşte asıl gizlenen anket bu. Asıl gizlenen araştırma bu. Adeta yolsuzlukta birbirleriyle yarıştılar. Belediye başkanlarının sayısından fazla yolsuzluk dosyası var." dedi.

Mustafa Kamalak, hükumete eleştirilerde bulunarak Türkiye’nin siyaseten, ahlaken, iktisaden ve dış politika da tıkandığını söyledi. Kamalak, “Güzel ülkemiz kısır kavgaların, içi boş polemiklerin, seviyesiz tartışmaların esiri edilmiştir. İşte tablo orta da manzarayı görüyorsunuz. Ülke yolsuzluk, kaset, rüşvet ve paralel yapı iddialarıyla sarsılıyor. Bakan çocukları rüşvet iddiasıyla tutuklanıyor, bakanlar istifa ediyor. Biz yeni bir dünya kurmanın peşindeyiz, onlarsa avanta derdindeler. Şimdi vereceği rakamları ben söylemiyorum. Devletin İç İşleri Bakanlığı söylüyor. Hem de AKP iktidarının bakanı diyor ki burada, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerden bu yana, belediye başkanları hakkında tam bin 752 soruşturma açılmış. İşte asıl gizlenen anket bu. Asıl gizlenen araştırma bu. Adeta yolsuzlukta birbirleriyle yarıştılar. Belediye başkanlarının sayısından fazla yolsuzluk dosyası var. Bunlardan, 678 AKP’li belediye, 411 tanesi CHP’li belediye, 263 tanesi MHP’li belediye 121 Tanesi BDP’li belediye başkanıdır.” ifadelerini kullandı.


ÜLKEDE ÖFKE, KİN, KASET SİYASETİ HAKİM!

Siyasi partilerin miting meydanlarında birbirlerine sataşarak bazı gerçekleri örtmeye çalıştığını söyleyen Kamalak, şunları kaydetti: “Kuru gürültüyle ortalığı velveleye veriyorlar. Ama bu millet kuru gürültüye pabuç bırakmayacaktır. Çünkü bu kavga ahlaki bir kavga değil. Maalesef şu anda ülkede öfke siyaseti hâkim. Kin siyaseti hâkim. Kaset siyaseti hakim.”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek iktidarın ağlama duvarı değil, çözüm yeri olduğunu söyleyen Kamalak, şöyle devam etti: “Haftalardır paralel yapıdan bahsediyorsunuz. Ben o zaman şunu sorarım. 12 yıldır iktidardasın, sen geldiğinde böyle bir yapı varsa, neden müdahale etmedin? Yoksa senin döneminde kurulmuş demektir. Yine senin iktidarın sorumlu. Her iki halde de sorumlu sensin. Kimi kime şikayet ediyorsun.”

AKP YÖNETİCİLERİ KENDİ ACİZLİĞİNİZİ MAĞDURİYET EDEBİYATIYLA ÖRTEMEZSİNİZ!

Başbakan Erdoğan’ın ‘Bize kumpas kuruluyor’ dediğini hatırlatan Kamalak, “Bu işin arkasında dış güçler var diyorsunuz. Peki, yine adama sormazlar mı? 12 yıldır küresel güçlerle iş tutan siz değil miydiniz? Onların her isteklerini yerine getiren siz değil miydiniz? Yılda üç defa Amerika’ya giden siz değil miydiniz? İstediğiniz atamayı yapmadınız mı? İstediğiniz yasayı değiştirmediniz mi? İstediğiniz kararnameyi çıkarmadınız mı? İstediğiniz bürokratı görevden alıp istediğinizi getirmediniz mi? İstediğiniz anayasa maddelerini siz değiştirmediniz mi? Ey AKP yöneticileri hiç kusura bakmayın kendi acizliğinizi mağduriyet edebiyatıyla örtemezsiniz.” diye konuştu.


TÜRKİYE’Yİ GERMEYİN!

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Günden güne Türkiye geriliyor. 8 vatan evladı, lüzumsuz tartışmalar yüzünden hayatını kaybetti. Buna bağlı olarak 2 gencimiz daha hayatından oldu. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Türkiye'yi lütfen germeyin" dedi. 


SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, SP iktidarında İslam Birliği'nin tesis edileceğini belirtti. Kamalak, 30 Mart seçiminin çok önemli olduğunu söyleyerek, "Biz gerek belediyelerde gerekse bakanlıklarda göreve geldiğimiz zaman hatırlayacaksınız bütün belediyelerin giriş kapısına 'rüşvet alan da veren de melun'dur tabelalarını asmıştık. Bizden sonra o tabelalar yerinde muhafaza edildi mi? Hayır.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın beraatı zimmetten bahsettiğini dile getiren SP Genel Başkanı Kamalak, "Doğru söylüyor, beraatı zimmet geçerlidir ama her nedense bu beraatı zimmet iktidar partisi ile onun önde gelenleriyle, onların kıymetli evlatları için geçerlidir. Ama başkası olursa beraatı zimmetin başta Sayın Başbakanımız olmak üzere hiç ama hiç önemi yok. Haşhaşi deniyor, virüs deniyor, vampir deniyor. Peki ben soruyorum beraatı zimmet tüm insanlar için geçerli değil mi? Elde bu insanlar için mahkeme kararı var mı? Hüküm giyen var mı? Böyle dediğim için de 'Sayın Kamalak sen cemaatçi misin' diyorlar. Haktan yana olmak suç mu yahu. Doğruyu söylemek suç mu yahu? Bu ülkede bir hukuk var. İyi kötü bir anayasası var, mahkemeleri var. Savcılar var, adliyesi var, polisi var. Hukuk konuşsa ne olur. Allah aşkına ülkeyi germek, kavgalar etmek bu millete ne kazandırır" dedi. İktidar partisine onun Sayın Genel Başkanına ve diğer yetkililerine sesleniyorum. Bu kavgadan hiç kimse kazanç sağlayamaz ama herkes kaybeder. Başta Türkiye kaybediyor. Milleti germeyin lütfen. Gerçek gündeme dönün" diye konuşan Kamalak, konuşmasının ardından partisinin Kahramanmaraş'taki belediye başkan adaylarını tanıttı. Ardından Ceyhan'da yapacağı mitinge katılmak üzere alandan ayrılmadan önce İl Gençlik Kolları Başkanı Cihat Dinler’in “Rüşvet alan da veren de mel’undur” yazılı tabloyu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Gündeş’e vererek, 31 Mart’ta belediye binasına asmasını söyledi. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070