banner746

banner750

banner727

SON DAKİKA; TRAFİK KAZASI, 1 KİŞİ ÖLDÜ 5’İ AĞIR TOPLAM 51 YARALI

13 Haziran 2012 Çarşamba 18:54
Bu haber 1167 kez okundu

Okulların tatile girmesi, hava sıcaklıklarının anormal derecede artmasıyla meydana gelene kazalara bir yenisi daha eklendi, iki aracın kafa kafaya çarpışması sonucu içinde biri çocuk olmak üzere, bir kişi yaşamını yitirirken, 5’i ağır, toplam 51 kişi yaralandı. Kaza, Batı Çevre Yolu üzerinde, Süper Çelik fabrikası önünde oldu.

SON DAKİKA;  TRAFİK KAZASI, 1 KİŞİ ÖLDÜ 5'İ AĞIR TOPLAM 51 YARALI
 Organize Sanayi bölgesinden gelen bir işçi servis aracı ile,  karşı yönden gelen ve tarım (bayan ve erkeklerden oluşan) işçilerini taşıyan kamyonetin çarpışması ardından kaza mahalline ambulansın biri gidip biri gelirken, yaralılar devlet ve özel hastanelere nakledildi ve ilk tedavileri yapıldı.

Kaza mahallinde geniş güvenlik tedbirleri alınırken, kazaya sebebiyet veren 46 LV 356 plakalı minibüs ile 46 KE 251 plakalı transit kamyonet ters döndü.


İlk gelen bilgilere bakılırsa, bir kişi hayatını kaybetti, bir sürücünün de evraklarına rastlanmadığı telsiz telefon görüşmelerinden öğrenildi.

CAN PAZARI YAŞANDI

Kaza yerinde tam bir can  pazarı yaşanırken, kaza haberini alan Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe’nin ve diğer sağlık camiası sorumluların da olay mahallinde gerekli tetkikleri yaptıkları ve bilgi aldıkları bilgisine ulaşıldı.

Yaralılar hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaza ile ilgili diğer ayrıntılı bilgiler ve resimler bilahare servis edilecektir.


 Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder