Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

SÖMELEK KÖFTE KAVŞAĞINA YENİ ÇEHRE
 Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Yavuz Selim Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Küçük Sanayi Sitesi girişinde yer alan kavşağa 16 metre çapında ışıklı süs havuzu yapımı çalışmalarına başlandı.Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, her gün yüzlerce aracın geçiş güzergâhında yer alan Küçük Sanayi Sitesi karşısındaki elips şeklindeki kavşağın içerisine 16 metre çapında, 60 cm derinliğinde “sanayi-insan temalı” modern, ışıklı ve dairesel bir süs havuzu inşasına başladı.

Müdürlük olarak her geçen gün yeni bir çalışmaya imza atmak için gayret sarf ettiklerini söyleyen Park ve Bahçeler Müdürü Mahmut Bakır: “Kavşaklara yapılan süs havuzları ile şehrin imajını yeniliyoruz. Tüm bu çalışmalarımız şehrimizi göze hoş gelen estetik bir görünüme kavuşturmak amacı taşımaktadır.” diyerek bu tarzdaki vizyon çalışmaların devam edeceğini söyledi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237