banner1071
Öne Çıkanlar ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KÜTÜPHANELER MADALYALARINI ALDILAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI GALİBİYETE DOYMUYOR GAZETECİLER İFTARDA BİRARADA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ…

Bu haber kez okundu.

SİZLERLE BİR DESTAN YAZILACAK!
 30 Mart’ta yapılacak olan mahalli seçimler için o mahalle senin, bu mahalle benim demeden, yorulmadan koşturan MHP teşkilatı, bu kez de Kervanhan’da bir istişare toplantısına katıldılar.

18 ve 19. dönem Anavatan Kahramanmaraş Milletvekili Ali Topçuoğlu’nun ev sahipliği yaptığı istişare toplantısı, tama bir bayram ve şölen havasında geçti.

Teşkilatın ve milletvekili ile belediye meclis üyelerinin tam kadro katıldığı gecenin açılış konuşmasını yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Av.Neslihan Koca Nergiz oldu.

Nergiz, yola çıktığında kar topu gibi olduğunu, yola çıktıktan sonra ada abu kar topunun çığ  gibi büyüdüğünü, halkın her geçen gün kendisine ve partisine büyük teveccüh gösterdiğini, bu seçimin mutlak galibinin kendisi olduğunu belirterek, geceyi düzenlediği, ev sahipliği yaptığı için Ali Topçuoğlu’na teşekkür etti.


HIRSIZLIK, YOLSUZLUK VE PARALEL YAPI

Bu seçimin bir dönem noktası olduğunu belirterek konuşmasına başlayan MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, çocuklarımızın geleceği için herkesin doğru ve isabetli karar vermesi gerektiğine inandığını söyledi, sonra da iktidara yüklenerek, yaptıkları hırsızlık ve yolsuzluğun faturasını paralel yapıya kestiklerini ileri sürerek, “Bu seçim hepimiz için, şehrimiz ve ülkemiz için çok önemli. Adaylarımız A kalite insanlar ki, gittikleri yerde vatandaşlar kendilerini bağrına basıyorlar. Bizim halkla bir gönül bağımız var, ki bu bağ her geçen gün daha da güçleniyor. Millet odaklı siyaset yaptığımız için halk bize inanıyor, güveniyor. Şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını yapmayacaklarmış. Dikkat ediyoruz, bu komitenin başkanı olan Mehmet Sağlam sessizliğini koruyor, neden konuşmuyor. Ancak belediyeyi aldığımızda, Türkçe Olimpiyatlarının Kahramanmaraş ayağını biz hayata geçireceğiz” dedi.


30 MART MHP’NİN ZAFERİ OLACAK!

Geceye ev sahipliği yapan eski milletvekili Ali Topçuoğlu’nun aynı zamanda damadı olan MHP milletvekili Mesut Dedeoğlu ise, kayınbabasına teşekkür etti,  3 aydır kesintisiz seçim çalışmaları sebebiyle Kahramanmaraş’ta olduğunun da altını çizerek, teşkilat olarak, adaylarla birlikte kenetlenildiğini, vatandaşın da bu kenetlenmeden, bu büyümeden nasiplenerek 30 Mart mahalli seçimlerinde oyunu MHP’ye vereceğini ileri sürdü, “Göreceksiniz, bu kadro ile 30 Mart’tan zaferle çıkacağız. Bunu görüyorum. Kahramanmaraş’ın birçok sorunları var. ben bunları milletvekili olarak, sizin seçip Ankara’ya gönderdiğiniz kardeşiniz olarak mecliste dile  getirdim, soru önergeleri verdim.  Bunu yaparken çözüm önerilerini de beraberinde sundum. Ama yalnız kaldım” dedi, 30 Mart mahalli seçimlerindeki skoru da 12-0 olarak ilan etti.


MERHUM YAZICIOĞLU’NU RAHMETLE ANIYORUZ

 Dedeoğlu, 5 yıl önce Keş Dağı’ndaki helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP lideri merhum Muhsin Yazıcığoğlu’nun da ölüm yıldönümü olduğunu, onu rahmetle anmadan geçemeyeceğini söyledikten sonra, şunları ifade etti; “Gecemizi gündüzümüze kattık. 24 saat çalışıyoruz ki, zaman yetmiyor. Yorulmuyoruz, bıkmıyoruz, usanmıyoruz. Çünkü partimize ilgi, teveccüh çığ gibi artıyor. Bu seçtim MHP’nin seçimi olacak, çünkü herkes MHP diyor. Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın!” diye konuştu, iktidarın Türkçe Olimpiyatlarına koyduğu ambargoyu gündeme getirerek, “Kimse merak etmesin, inşallah belediyeleri aldığımızda, büyükşehiri aldığımızda, bu organizasyon bizimle sürecek,  devam edecek, bundan kimsenin kuşkusu olmasın” ifadesini kullandı.


AYAKTA KALAN TEK PARTİ

Geceye ev sahipliği yapan eski milletvekili Ali Topçuoğlu da 1948 tarihinde kurulan MHP’nin, siyasi partiler içerisinde ayakta kalan tek parti olduğuna vurgu yaptı, iktidarı eleştirdi, “Vatan sathına kin tohumları ekenler, ısırgan otu biçerler” dediğinde salon alkışa boğuldu, bu dava etrafında toplanıldığını, 30 Mart sonrası zafere ulaşan kitlenin MHP olacağını dile getirdi, son olarak da sözlerini şu cümlelerle tamamladı, “30 Mart sonrası zafere ulaşılacaktır, buna inanıyorum. Hepinizi seviyorum, cümlenizi bağrıma basıyorum, bayramınız mutlu, zaferiniz kutlu olsun”

HERKESİ MİTİNGE BEKLİYORUZ!

Bu çağrıyı yapan da MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Tahir Akgemci oldu.

Kentin en önemli sorunun merkezin ilçelerle olan bağlantı yollarının yetersizliğini, kifayetsizliğini ifade etti, büyükşehiri aldıklarında bu sorunun mutlaka çözüme kavuşacağı müjdesini verdi.

Akgemci, uzun ve yorucu seçim kampanyasına rağmen yorulmadıklarını, halkın ilgisi ve teveccühü karşısında herşeyi unuttuklarını söyleyerek, 31 Mart sabahı herkesin mutlu uyanacağı müjdesini bir kere daha verirken, “Yeni bir destan yazılacak. Bu destanı sizlerle birlikte yazacağız” dedi ve iktidarın yasakladığı Türkçe olimpiyatı için, devamı hususunda herkesin emin olmasını istedi. 

Hızlı tren olayının AK Partililerin kimyasını bozduğunu, aslında hızlı tren diye bir projenin bulunmadığını, bunların halkı kandırmaktan başka bir iş yapamadıklarını ileri sürerek, Perşembe günü MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Müftülük meydanında, halka sesleneceği saatte herkesi mitinge beklediğini duyurdu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070