Öne Çıkanlar KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI SÜFYAN EMİROĞLU BARO SAVCI KİRAZ İÇİN BİR ARAYA GELDİ DONDURMA FESTİVALİ MÜJDESİ Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi

Bu haber kez okundu.

SERTPOLAT’IN ENGELLİ İLGİSİ
 Sertpolat’ın makamındaki buluşmada, Dernek Başkanı Abdulhamit Yeniceli ve İl Müdürü arasında, engellilerin sorunlarına ilişkin düşünceler ortaya kondu, neler yapılabilineceğine ilişkin öneriler sunuldu.

Dernek Başkanı Abdulhamit Yeniceli, derneğin yaklaşık bir yıl önce kurulduğundan söz etti, çalışmaları hakkında Sertpolat’a bilgiler verdi, engelliler ve sorunlarına ilişkin izlenecek yol ve tutum tartışıldı.

İl Müdürü Sertpolat, Bakanlığın engellilere sağladığı haklar hakkında bilgi paylaşımından örnekler verdi, izlenecek yollarla ilgili mutabakat sağlandı.

Başkan Yeniceli ise, “İstatistik formu yapılabilir ama yüksek maliye ve ekip çalışması olmalı ve çalışmalar sürüyor. İlimizde yapılacak sosyal aktiviteler ve sosyal çalışmalarla ilgili istişare olarak faaliyet gösterileceğine dahil konular bilgileri müdürümüz ile paylaştık” diye konuştu.  

İstişare ziyaret toplantısına ayrıca Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden; Oğuz Karayazı, Doğan Nurluyol ve Gökhan Bayazıt katıldılar…


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol