banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

 ŞEHİTLERİMİZ, GAZİLERİMİZ VE AİLELERİ İÇİN NE YAPSAK AZ OLUR

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesini ziyaret eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, burada yaptığı konuşmada Dulkadiroğlu Belediyesi olarak Şehit, Gazi ve ailelerine verdikleri önemden bahsetti.
Vatanın bir karış toprağını dahi düşmana teslim etmeyen, milletin şerefi ve namusunu her şeyden daha üstün gören şehit ve gazilere yapılacak her türlü hizmetin az olacağını vurgulayan Başkan Okay, Çanakkale ruhunun yeniden canlandığı bu günlerde şehit ve gazilerin asil duruşuna her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu söyledi.
Dulkadiroğlu Belediyesi olarak şehit, gazi ve ailelerine yönelik her türlü desteği verdiklerini belirten Başkan Okay, fedakarlıkların en büyüğünü yapan bu değerlere karşı yapılan hizmetlerin kendi gözünde az olduğunu aktardı.
Başkan Okay, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Vatanının bölünmez bütünlüğünü kanlarıyla ve canlarıyla perçinleyen bu güzel değerlerimize her zaman sahip çıktık ve bundan sonraki süreçte de çıkmaya devam edeceğiz. Çanakkale’de düşmana geçit vermeyen, Kahramanmaraş’ta düşmana dur diyen, teröre bu milleti bölemezsiniz diyen şehit ve gazilerimiz için ne yapsak azdır. Bu bilinçle onların bizlere miras olarak bıraktığı bu vatana ve ailelerine sahip çıkmayı her zaman birinci görev bildik. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü nedeniyle bu güzel insanlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kapılarımız şehit ve gazi ailelerine her zaman açıktır. Başkanımız Yunus bey bizleri sık sık ziyaret ediyor ve sizlerin sorunlarını bizlere iletiyor. Biz de bu sorunları gidermek için gereken çalışmaları büyük bir titizlikle yapıyoruz.”
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Yunus Karaman’da Başkan Okay’ın nazik ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dulkadiroğlu Belediyesi’nin kendilerini hiç geri çevirmediğini anlatan Karaman, bu davranışın tüm topluma örnek olması gerektiğini söyledi.
Ziyaret, şehit aileleri, gaziler ve Başkan Okay’ın hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147