banner1028
Öne Çıkanlar ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI! Cengiz ve Emirhan Gitti AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ GÜRZ: ŞEHİTLERİMİZ KALBİMİZDE YAŞIYOR

Bu haber kez okundu.

SANKO OKULLARI’NDA KURA ÇEKİMİ
 Toplantıda velilere seslenen Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu,  okulun tarihçesi, sosyal, kültürel ve sportif başarıları hakkında bilgi verdikten sonra öğrencilere hangi değerleri kazandırarak eğitim-öğretim yapıldığını dile getirdi.

 

Okulun fiziki şartları, anasınıfları, ilkokul, ortaokul ve lisedeki öğretim programlarına ana başlıklar halinde değinen Toklucu, çocuğun eğitime adım attığı andan liseden mezuniyetine kadar bir bütün içerisinde eğitim almasının önemine vurgu yaptı.

 

Eğitim- öğretim sürecinde okul veli işbirliğinin çok önemli olduğuna dikkati çeken Toklucu, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi, açıldığı tarihte Anadolu’da ilk ve tek olma özelliği ile eğitime başladı. Lise bünyesindeki laboratuvarların teknolojik donanımı Türkiye’de ve hatta dünyada pek çok özel üniversite ve hastanede bulunmayan üstünlüktedir. Okulumuz genelinde toplam 22 laboratuvar ile öğrencilere yaparak ve yaşayarak öğrenme imkanı sunuyoruz.”

 

Anasınıfından itibaren başlayan ikinci yabancı dil öğretiminin Özel Sanko Okulları için önemine dikkat çeken Toklucu, öğrencilerin İngilizce ile birlikte ikinci yabancı dili de konuşarak mezun olması beklentisini yineledi.

 

Toklucu, 2015 TEOG ve ÖSYS’de elde edilen başarıların tesadüf olmadığını da sözlerine ekledi.

 

Konuşmaların ardından anasınıfları ve 1. sınıfların öğretmenleri kura ile belirlendi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029