Öne Çıkanlar HOROZ ÖTTÜ SAAT GİTTİ. EEEEEE! İKİ KIZ KARDEŞ BOĞULDULAR PİAZZA AVMLERDEN OKULA DÖNÜŞ HEDİYENİZİ ALMAYI UNUTMAYIN! İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI DENİZKENT VE BAĞ EVİNDE İFTAR VAKTİ

Bu haber kez okundu.

SAĞLIK SEN’DEN REKTÖR KARAASLAN’A ZİYARET.
 KSÜ Rektörü Prof.Dr. Karaaslan ile ayda bir kez bir araya gelmeye gayret ettiklerini dile getiren Sağlık Sen İl Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci; “ Üniversite elbette bizim ancak bizi en çok ilgilendiren yeri Tıp Fakültesi Hastanesi, burada çalışanlar bizim sendikamızın üyeleri dolayısı ile üyelerimizin sıkıntıları bizim sıkıntımız oluyor. Hastanemiz yeni faaliyete geçti ve eksiklikleri var bunu bizde biliyoruz üyelerimizde biliyor, bunlar telafi edilecek şeyler ve Sayın Rektörümün de bunları telafi edeceğini biliyoruz ancak bazı ufak tefek aksaklıkları da bahane ederek hocamızı ziyaret ediyoruz, sağ olsunlar kendiside bizimle çok ilgileniyorlar, kendisine ilettiğimiz sıkıntılarında tez zamanda telafi edileceğinden eminiz” dedi.

Ziyaretine gelen Sendika yöneticilerine ‘Hoş geldiniz’ diyen Prof. Karaaslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sivil toplum kurumları bizim olmazsa olmaz kurumlarımızdan, onlarla istişare ederek çalışmak her zaman yapılabilecek hataları en aza indirir, bizlerde bunu bildiğimiz için STK’lara çok önem veriyoruz, çünkü biliyoruz ki onlar bizim en iyisini yapmamız için gayret gösteriyorlar” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1044