Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

SABANCI; “SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BİZİM YOLUMUZU AÇACAKLAR”
 Temayül yoklamasından sonra ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Sabancı,  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Şen’i  makamında ziyaret etti.

Şen’den Oda ile ilgili bilgiler alan Sabancı, gerçekleştirdiği ziyaretlerde sivil toplum kuruluşlarının önemini üzerine basa, basa söylediğini belirtti.

 “Eğer bu görev bize tevdi edilirse, Sivil toplum kuruluşları bizim yönetimimizin tam merkezinde olacak “ diyen Sabancı,  “Sivil toplum kuruluşları bizim yolumuzu açacaklar, Biz hiçbir yönetimin değer vermediği kadar değer vereceğiz. Bunu hissedecekler. Kendilerine verilen şahsiyet farklılığını hissedecekler. Biz sivil toplum kuruluşlarına kardeş muamelesi yapacağız.” Dedi.

AK Partiye ve Genel Başkan ve Başbakan Tayyip  Erdoğan’a yakışır  bir şekilde siyaset yaptıklarını belirten Sabancı,  “O kadar şanslı bir şehirde yaşıyoruz ki Ak Parti adayları olarak neredeyse herkesin AK partili olduğu bir şehirde siyaset yapıyoruz. Bu bizim için bir şeref vesilesi olduğu kadar  bu şerefin Genel Başkanımıza ait olduğunu da gittiğim yerlerde ifade ediyorum.  Bizde bu Partiye bu Genel Başkana yakışır bir şekilde siyaset yapmaya çalışıyoruz. Daha fazla  mücadele edeceğiz, daha fazla  insana ulaşacağız, daha fazla insanı kucaklayacağız. Daha fazla insanımızı merkezimizde tutacağız.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Şen ise ,  işadamı Mehmet Sabancı’nın aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunarak,  Mehmet Sabancı’yı daha önceden beri tanıdığını, siyasette yeni bir sima olmadığını, Ak Parti’den aday adayı olmasını yerinde bir karar olarak gördüğünü  ifade etti.

Şen, Cumartesi günü yapılan temayül yoklamasının kendisi açısından bir hayal kırıklığı olduğunu belirterek, Kahramanmaraş’ın kanaat önderlerinin, Sivil  Toplum Kuruluşu temsilcilerinin de  fikirlerinin  alınması gerektiğine  inandığını belirtti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol