Öne Çıkanlar CEVİZ FİDANI DAĞITIMI YAPILDI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER CESUR FM AİLESİ İFTARDA CENGİZ ONARAN KERVAN YENİLENDİ

Bu haber kez okundu.

REKTÖR KARAASLAN TÜRKOCAĞI ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ.
 Kahramanmaraş Türkocağı Şube Başkanı Dr. Abdullah Tekinşen ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Rektör Karaaslan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından geçtiğimiz 2013 yılı içerisinde yapılan Türkiye Liseler arası ‘Sütçü İmam’ temalı resim yarışmasında birinci gelen resmin tablosunu hediye etti. Kahramanmaraş Türocağı Şubesinin güzel işlere imza attığını, bir çok önemli simayı konuk ederek halkı bilinçlendirdiklerini ve kendilerinin de bunu sosyal medyadan takip ettiklerini dile getiren Rektör Karaslan Sivil Toplum Kuruluşu olarak Kahramanmaraş’a yaptıkları katkılandan dolayı Türkocağı Şube Yönetimine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

Ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Türkocağı Şube Başkanı Dr. Abdullah Tekinşen ise tablonun çok değerli bir hediye olduğunu söyleyerek; “Evet Sivil Toplum Kuruluşu olarak elimizden geldiğince tarihi konular hakkında üyelerimizi ve halkı bilinçlendirmek için çabalıyoruz. Bu çabalarımız esnasında bazı zamanlar Üniversitemizin Akademisyenlerinden de faydalanıyoruz, sağ olsunlar ne zaman ihtiyaç duysak Üniversitemiz hep yanımızda ben de Sayın Rektörümün şahsında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin tüm personellerine teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol