banner1066
Öne Çıkanlar Türk standartları enstitü HUKUK VE YARGI ÖNEMLİ EN BÜYÜK KATILIMLI SİVİL YARIŞMA ÇAKIROĞLU DERNEĞİ BUĞDAYLARI BİÇERDÖVERLE BULUŞTURDU DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’NIN “ÇEVRECİ” RESTORANI

TEMA Kahramanmaraş İl Temsilcisi Abdurrahman Akbolat, Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Kart, Cengiz Güdüklü, Ziya Akbolat ve Veli Karalar, Sbarro Restoran’ı ziyarete ederek çalışanları duyarlılıklarından dolayı kutladılar.

 

TEMA’cılar, Restoran Müdürü Serkan Yaray, Müdür Yardımcısı Akın Avcı ve Vardiya Müdürü Eda Paktaş ile birlikte,  “Bu iş yeri TEMA gönüllüsüdür” belgesini duvara astılar. Abdurrahman Akbolat ve Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Kart, daha sonra işyeri çalışanlarına TEMA rozetlerini taktılar.

 

Restoran Müdürü Serkan Yaray yaptığı açıklamada; gerek kurumsal anlamda, gerekse bireysel anlamda, iş yerinin ve çalışanlarının çevreye duyarlılık konusunda her zaman oldukça hassas davrandıklarını belirtti. Yaray, “restoranda oluşan atık yağları asla çevreye bırakmadıklarını, toplayarak Gaziantep’e gönderdiklerini” söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol