banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’DAKİ BOVLİNG TURNUVASINDA EĞİTİMCİLER YARIŞTI
 Piazza AVYM ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ve büyük ilgi gören bovling turnuvası büyük ilgi gördü. Fedakârca çalışan eğitimcilerin stres atmalarını ve  aralarındaki kaynaşma ve dayanışma duygularını pekiştirmeyi amaçlayan turnuva, oldukça heyecanlı ve çekişmeli anlara sahne oldu.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu İlk İkide İpi Göğüsledi

Turnuvada gruplar halinde yarışan eğitimciler, birbirlerine üstünlük sağlamak için ter döktü. Turnuva sonunda Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Fatih Gündeş’in kaptanlığını yaptığı takım birinci,  yine aynı okuldan Mehmet Çelen’in kaptanlığını yaptığı takım ise ikinci oldu. Üçüncülük ise Fatih Tekinşen’in kaptan olduğu Onsan Ortaokulu’nun oldu.

Turnuvada dereceye girenlere kupaları ve ödülleri Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdür Yardımcısı Ali Kuloğlu tarafından verildi. Yoğun iş temposuna eğlenceli bir mola vermenin kendilerini dinlendirdiğini belirten eğitimciler,   turnuvanın tekrarlanmasını istediklerini belirttiler. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147