Öne Çıkanlar ÖZEL TARAFTARLAR 3 Aralık Dünya Engelli Günü 70 YETİM GİYDİRİLDİ 400 YILLIK BİR TARİHİMİZ VAR 3. METROPOL İLÇE

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’DA ÇADIRDA ALTIN FIRSAT!
 Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi, 3-6 Aralık tarihleri arasında, mücevherat sektörünün öncü firmalarından Atasay’ın, Geleneksel Altın Çadırı’na ev sahipliği yapacak.

Çocuklarının mürüvvetini görmek için düğün hazırlığı yapan aileler, evlilik arifesindeki gençler, 4 gün sürecek Atasay Geleneksel Altın Çadırı’nda yüzük, kolye, küpe, broş bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere yüzlerce çeşit altın, pırlanta, elmas ürünü inceleme fırsatı bulacak. 

 

MALİYETİNE HATTA ZARARINA SATIŞLAR OLACAK


Atasay Geleneksel Altın Çadırında, her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek altın takı ve mücevherat ürünlerinin çoğu maliyetine, bazı pırlantalı ve elmaslı ürünler ise zararına fiyatlarla satışa sunulacak.
Atasay Altın Çadırı, Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezinde 3-6 Aralık tarihleri arasında saat 10.00-22.00 arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. 
Atasay'ın çadırı, altın takı kültürünün önemli bir yere sahip olduğu Şanlıurfa'da, düğün hazırlığındaki çiftler ve takı telaşı yaşayan ailelerin yükünü hafifletecek. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol