Öne Çıkanlar 4 AĞIR YARALI AFŞİN KÜLTÜR VE GÜREŞ FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ… BELEDİYESPOR MİLLETTEN BAŞKA EFENDİ TANIMAM AŞK VE YEDİ GÜZEL ADAM

Bu haber kez okundu.

 PİAZZA’DA AFET KONUSUNDA HAYATİ BİLGİLER PAYLAŞILDI
 AFAD Eğitim Günü nedeniyle, kurumun Kahramanmaraş İl Müdürlüğü tarafından Pizza’da kurulan standın açılışı Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Ferhat Kurtoğlu tarafından gerçekleştirildi. 

 

 Açılışa, AFAD Kahramanmaraş İl Müdürü Mustafa Gültekin, şube müdürleri Mehmet Şahin, Nurettin Karakoyun, Mustafa Kebeli ile Kahramanmaraş PİAZZA Alışveriş Merkezi Müdürü Bülent Tekinşen ile AFAD personeli de katıldı.  

 

Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Ferhat Kurtoğlu, açılış sonrası tek tek stantları gezdi ve AFAD yetkililerinden, stantlarda yer alan cihazlar hakkında bilgi aldı.

 

Etkinlikte AFAD Kahramanmaraş İl Müdürlüğü personeli, PİAZZA AVM ziyaretçilerine, “Çevremizde oluşabilecek afet riskleri”, “Afet tehlikelerine karşı önceden alınacak önlemler” ve “Afet tehlikesi durumunda yapılması gerekenler” gibi konuları içeren broşürleri dağıttı ve afetlerde kullanılan cihaz ve ekip manları tanıttı.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1265