banner1066
Öne Çıkanlar Türk standartları enstitü HUKUK VE YARGI ÖNEMLİ EN BÜYÜK KATILIMLI SİVİL YARIŞMA ÇAKIROĞLU DERNEĞİ BUĞDAYLARI BİÇERDÖVERLE BULUŞTURDU DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS

Bu haber kez okundu.

PİAZZA ÖĞRETMENLERİ UNUTMUYOR
 Yaşamlarını çocukların eğitimlerine adayan öğretmenler, Mustafa Kemal Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği '24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, Kahramanmaraş Piazza’nın hediye biletleriyle sinema keyfi yaşayacak.

Özel  günleri, haftaları, anlam ve önemine uygun etkinliklerle kutlayan Kahramanmaraş Piazza,  24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 300 öğretmene sinema bileti hediye edecek.

Hesaplı ve kaliteli alışverişin yanı sıra sağladığı güvenli eğlence ve sosyal ortamıyla bölgenin çekim merkezi olan Piazza Alışveriş Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak öğretmenlere çekilişsiz, kurasız sinema bileti armağan edecek.

24 Kasım tarihinde öğretmen kimliği ile Piazza’daki danışma birimine başvuran öğretmenler, hediye biletleri ile Cinemaximum’un konforlu ortamında, vizyonun en iyi filmlerini izleme keyfi yaşayacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol