banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

PİAZZA AVM’DE POLİS HAFTASI’NDA ANLAMLI ETKİNLİK

10 Nisan 2018 Salı 09:58
Bu haber 318 kez okundu

Toplumun can ve mal güvenliğinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatın’nın 173. kuruluş yıl dönümünde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı.

PİAZZA AVM'DE  POLİS HAFTASI'NDA ANLAMLI ETKİNLİK
 

Ülkeyi her türlü tehdide karşı koruyan ve bu uğurda canını seve seve veren kahraman şehit ve gazilerin aileleri, 10 Nisan Polis Haftası’nda Piazza AVM’ de düzenlenen bowling etkinliğinde bir araya geldi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası,  milletin huzur ve asayişi uğruna hayatlarını çekinmeden feda eden şehit ve gazilerin ailelerine moral vermek amacıyla gerçekleştirilen aktivitede katılımcılar keyifli bir gün geçirdi.

Şehit ve gazilerin 10- 16 yaş arası çocukları aileleriyle birlikte eğlenceli ve bir o kadar da öğretici salon sporlarından olan bowling oynamanın mutluluğunu yaşadı.

Bölgenin en büyük, Kahramanmaraş’ın tek AVM’si olan Piazza’da gerçekleştirilen etkinliği şehit ve gazi yakınlarının yanı sıra çok sayıda ziyaretçi heyecanla izledi.  Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nün de destek verdiği organizasyonda dereceye giren konuklara kupa ve madalya takdim edildi.

 

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder