banner1071
Öne Çıkanlar EKONOMİMDE ADAYLARIN SEÇİM MALİYETİ VAR ÇETİNTEPE BARAJI K.MARAŞSPOR FORVETİNİ BULDU ASİL DURUŞUN ADIDIR SAHAYA İNDİLER!

Bu haber kez okundu.

PAKDİL 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ÇOCUK BAYRAMININ 94.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
 Türkiye Büyük Millet Meclisi, ülkenin içinde bulunduğu olumsuz şartlara rağmen milletten aldığı güçle istiklâl mücadelesini başarıyla sonuçlandırarak, ezelden beri hür yaşayan milletimizin, sonsuza kadar hür yaşayacağını bütün dünyaya duyurmuştur. 

23 Nisan 1920 tarihi, bu milletin önemli günlerinden birisi olmanın yanında, milletimizin her zaman en büyük güçlüklere bile kendi iradesiyle ve gücüyle karşı koyabileceğinin, her güçlüğü onurlu mücadelesiyle aşabileceğinin en büyük göstergesidir. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, ülkemizde dünya çocuklarının da katılımıyla kutlayarak; barış ve kardeşlik gibi yüce değerlerin dünyaya yayılmasına, farklı kültürlerin ortak noktada buluşmasına ve kaynaşmasına aracılık etmekteyiz. 

Kuruluşunun 94. yılını kutladığımız Türkiye Büyük Millet Meclisi, bugün de demokrasimizin, milli devletimizin ve geleceğimizin en büyük güvencesidir.

Geleceğimizin teminatı, yarınlarımız olarak gördüğümüz çocuklarımızın, daha önceki nesillerin izinden giderek, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için günü geldiğinde azim ve kararlılıkla sorumluluklarını yerine getireceğine inanıyor ve güveniyoruz. Onların başarısı ile ülkemizi daha güzel günlere taşıyacaktır. 

Bu vesile TBMM’nin kuruluşunun 94.yıl dönümünü ve 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070