banner968

ÖZTUNÇ’TAN GAZETECİLER CEMİYETİ’NE ZİYARET

29 Mayıs 2018 Salı 12:27
Bu haber 1164 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, seçim ziyaretleri kapsamında dün Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

ÖZTUNÇ'TAN GAZETECİLER CEMİYETİ'NE ZİYARET
 

CHP’nin adaylarını açıklamasının hemen ardından hızlı bir şekilde seçim çalışmalarına başlayan Öztunç, il merkezi ve ilçelerde hem Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyarette bulunuyor hem de vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Çalışkanlığıyla Atom Karınca’ya benzetilen Öztunç’un dünkü durağı Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti oldu. Burada Başkan Sermet Çuhadar ve cemiyet yönetimindeki gazetecilerle gündemi değerlendiren Öztunç, “Kahramanmaraş’ın hemen hemen tüm ilçelerinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Millet İttifakına teveccüh var. Kahramanmaraş halkı, iktidar partisinden çok çekti ve 24 Haziran’da AKP’ye iyi bir ders vermek istiyor. Kahramanmaraş halkı 16 yıldır alamadığı hizmetlerden dolayı iktidar partisine kızgın ve Millet İttifakının samimiyetine inanıyor. Halkımız bu sefer tercihini Milli İrade yalanıyla kandıranlardan yana değil milletten, millet ittifakından yana kullanacak” dedi.

Ziyarette kendisinin de bir gazeteci olduğunu belirten CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, gazetecilerden destek istedi.

Ziyaret sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Sermet Çuhadar, Öztunç’un cemiyeti ziyaretinden dolayı memnun olduklarını belirterek; tüm milletvekili adaylarına başarılar diledi.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder