Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

ÖZSOY’U  BERTİZ BAĞRINA BASTI
 Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, kendisine gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ederek, ‘’Seçim bölgemizde gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Geçmişteki belediyecilik tecrübelerimden ve İl Genel Meclisi (İGM) Başkanlığımdan dolayı belediyeciliği ve halka hizmeti çok iyi biliyorum.’’ Dedi. 

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde yaptığı konuşmalarında Özsoy, Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı olması durumunda yapacaklarını vatandaş ve esnaf ile paylaştı.
Seçim çalışmaları kapsamında halkın arasına erkenden inen Özsoy'a gösterilen ilgi şaşırtmazken, şimdiden Özsoy'un en iddialı aday olduğu görülüyor.
Bertiz’e yaptığı ziyarette Bertizlilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Özsoy, ‘Bertizli hemşehrilerimiz bizleri cani gönülden bağrına bastı.’ Şeklinde konuştu.
DULKADİROĞLU İLÇESİ ÇOK FARKLI BİR ŞEKİLDE GELİŞECEK
Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, Kılağlı, Bahçeli, Hacıeyüplü, Yenipınar, Başdervişli, Kemallı, Ağabeyli, Boyalı, Çatmayayla Mahalleleri ve son olarak Baydemirli Kasabası ziyaretinde vatandaş, esnaf ve muhtarlarla bir araya geldi.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, projelerinden bahseden Özsoy, belediye başkanı olması durumunda Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesinin çok farklı bir şekilde gelişeceğini ifade etti.

EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE DULKADİROĞLUNA HAYAT VERECEK PROJELERİMİZLE HİZMETE TALİBİZ
El ele, gönül gönüle Dulkadiroğluna hayat verecek projelerimizle hizmete talibiz, hizmete hazırız’’ diyen Özsoy, şu şekilde konuştu: ‘’Beraberimizdeki muhtar ve vatandaşlarımızla Bertiz yöremizdeydik. Kılağlı muhtarımızın yoğun ısrarlarını karşılıksız bırakmayarak evine kahvaltıya misafir olduk ve bizlere Anadolu misafirperverliğinin en güzel örneğini gösterdiğinden kendisine çok teşekkür ederim. Daha sonra diğer köylerimizi ziyaret ettik. Yöre insanımızın sıcak karşılamaları ve bizleri kendilerinden birileri gibi görmeleri bizleri çok duygulandırdı. Köy sakinleri ve muhtarlarımızın sorunlarını dinledik, not aldık, çözüm yollarını konuştuk.
BERTİZ YÖRESİNE HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ONUR VERİCİDİR
Bertiz yöresine hizmet etmek bizim için onur vericidir. Bu yöreyle Karacasu Belediye Başkanlıkları ve 1989-1994 yılları arası İl Genel Meclis Üyeliği görevlerim zamanında sıkı ilişkiler kurmuş ve hizmet etmeye o zamandan başlamıştım. Aynı yörenin insanlarıyız buraların Okul, yol, kilit parke, lojman, altyapı vs sorunlarının birçoğunu benim dönemimde çözüme kavuştu ve halledildi. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki; Bertizliler hizmetin en iyisine layık. Bugüne kadar bu bölgeye yaptıklarımız yapacaklarımızın da teminatıdır Allah'ın izniyle...  Özellikle Çatmayayla Köyünün 50 yıllık içme suyu sorununun girişimlerimiz sonucu giderilmiş olması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Buradan Boyalı köyü Muhtarı İbrahim Yaşar ve Çatmayayla Köyü Muhtarı Mustafa Beşen Beylere gösterdikleri çaba ve birliktelikten dolayı(aynı su kaynağını paylaşma yürekten teşekkür ederim. Bertiz yöremizdeki bugünlük son ziyaret noktamız olan Baydemirli Kasabamızda kıymetli belediye başkanımız Ramazan Açıkgöz başta olmak üzere bizleri yoğun ilgiyle karşılayan belde halkına çok teşekkür eder, geçmiş kurban bayramlarını tekrar kutlarım.’ Dedi.

ÖZSOY’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Ziyaretler sırasında ise Muhtarların ve Başkanların Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy için övgü dolu sözler sarf etti:
Baydemirli Belediye Başkanı Ramazan Açıkgöz : "Baydemire nezaket ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Geçmiş dönemden beri hem belediye başkanlığı hem de İl Genel Meclis Başkanlığı döneminde bizlere sürekli yardımcı oldu. Dulkadiroğluna A.Adaylığı tekrar hayırlı olsun. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. Baydemirli halkı yanında olduğunu belirtmek isteriz."
Bahçeli Muhtarı İsmail Akcamuz: ‘’Başkanımıza başarılar diliyorum. Bizim suyumuzu, parkemizi ve altyapımızı yaptı. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.Başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek isterim.’’
Hacıeyüplü Muhtarı Mevlüt Doğru : ‘’Özellikle Başkanımız Mustafa Özsoy’un gelmesiyle gördüğümüz hizmetleri bugüne kadar hiç kimseden görmedik. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı bizler notumuzu verdik ve her zaman arkasındayız.’’
Yeni pınar Muhtarı Ahmet Aslan : "Başkanımızın yaptığı hizmetler ortadır. Bizler Bertizli olarak size destek vereceğiz."
Kılağlı Muhtarı Ali Gözübüyük : "Başkanımızın kapısı hep açıktır. Bugüne kadar bizleri hiç geri çevirmedi. Yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yanında olduğumuzu özellikle belirtmek isterim."
Ağabeyli Muhtarı Mustafa Kalay : "Cumhuriyet Tarihimizden bu yana görmediğimiz hizmeti bu dönemde gördük. Ak partinin ve Başkanımız buralara yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum."
Başdevrişli Muhtarı Durdu Mehmet Türk : "Yaptıkları hizmetlerden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yapılmayan altyapı, lojman, kilit parke yaptı. Eksik olan suyumuzu da inşallah belediye başkanı olduğunuz takdirde yapmanızı istiyorum. Destekliyeceğiz her zaman. Teşekkür ederim geldiğiniz için."
Çatmayayla Köyü Muhtarı Mustafa Beşen :"Başkanımıza teşekkür ediyorum . Suyumuzu yolumuzu her şeyi yaptırdı. Özellikle 50 yıllık sorunumuz olan iki köy arasında çekişmelere yol açan su sorununu Başkanımızın devreye girmesiyle halledildi. Başkanımız nerede olursa bizler Çatmayayla köyü olarak yanındayız.
Kemallı Muhtarı Mehmet Ardıç ve Eski Muhtar: ‘’Başkanımız Kemallı köyünde eksik bir şey bırakmadı. Bugüne kadar yaptığı hizmet ortadır. Bizden birisi olarak görüyoruz. Kendilerine destekçisi olduğumuzu belirtmek isterim.
Boyalı Muhtarı İbrahim Yaşar: "Başkanımıza geldikleri için teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerden memnunuz. Her türlü sorunumuzu halletti ve eksik olanlarında sözünü aldık. İnşallah Belediye Başkanı olduğu takdirde bizlere geçmişte olduğu gibi yine hizmet edeceğine inanıyorum. Yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol