banner1028
Öne Çıkanlar ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI! Cengiz ve Emirhan Gitti AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ GÜRZ: ŞEHİTLERİMİZ KALBİMİZDE YAŞIYOR

Bu haber kez okundu.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE İŞBAŞI EĞİTİM KURSU

 Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde düzenlenen toplantıda konuşma yapan Genel Müdür Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, bu dönem 65 kursiyerle eğitim programını sürdürdüklerini belirterek, “Program sayesinde pek çok kişiye iş imkanı sağlandığı gibi, kursiyerler işbaşı eğitim programlarıyla işi yaparak öğrenme şansı buluyorlar” dedi.

 

İŞKUR’la gerçekleştirilen çalışma ve işbirliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dr. Yıldırım,Türkiye’nin tek çatı altında yatak kapasitesi en büyük özel hastanesinde işbaşı eğitim alan kursiyerler için bu bir avantaj. Önümüzdeki dönemlerde de çalışma ve işbirliğimiz devam edecektir” diye konuştu.

 

Gaziantep İŞKUR İl Müdürü Siraç Ekin ise kursiyerlere seslenerek “İşbaşı eğitimleri için Sanko gibi kurumsallaşmış kurumlara kabul edilmeniz bizleri çok memnun etti. İŞKUR olarak bizlerle bağınız devam ettiği için gelip sizleri ziyaret ederek, bilgilendirmeler yapmak istedik. Sizleri bir arada görmekten, sizlere burada bir istihdam olanağı yaratmış olmaktan çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

 

Hizmet yaptığınız mekanda, sorumlularınıza karşı üstünüze düşen görevi eksiksiz yapmanızı ve size verilen görevi hakkaniyet ölçüsünde gereği gibi yapmanızı istiyoruz” diyen Ekin, şöyle devam etti:

 

Çalıştığınız kurumlarda sizlerden bazı önemli noktalara dikkat etmenizi bekliyoruz. Öncelikle çalıştığınız kurumlarla ilgili ketum davranmalısınız. Sonra çalıştığınız yerin menfaati için elinizden gelen performansın en iyisini göstermek zorundasınız. Bu gösterdiğiniz performans bizleri de farklı bir noktaya taşır. Çalıştığınız yerde farklı bir itibar görürsünüz. Referanslarınız, özgeçmişleriniz iyi olacağı için istihdam şansınız daha yüksek olacaktır.”

 

Kursiyerlerle sohbet eden Ekin, kursiyerlerin Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde düzenlenen eğitim programına katılmaktan duydukları memnuniyetin kendisini ayrıca gururlandığına vurgu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029