Öne Çıkanlar BAŞKAN GÜVENDEN BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI HİZMET BİZDEN! FETHİ ÇOKKESER İLE DEVAM ! KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI!

Bu haber kez okundu.

ÖZÇAM MARKETLER ZİNCİRİ 6’NCI MAĞAZASI DOĞUKENT’E AÇILDI
 Doğukent Çevre Yolu üzerinde açılan ve yaklaşık bin metrekare kapalı alana sahip olan Özçam Market’in yeni alışveriş mağazası, dün düzenlenen bir törenle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Açılış töreninde konuşan Özçam Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çam, Dulkadiroğlu ilçesinin ilk şubesi için “Özçam Marketimizi Dulkadiroğlu ilçemize kazandırdık. İnşallah bu marketimiz Dulkadiroğlu ilçemizde hızlı bir şekilde büyümeye devam edecek. Ben şimdiden Dulkadiroğlu ilçemize, Doğukent Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Dulkadiroğlu ilçesine 3 şube daha açacaklarının müjdesini veren Çam, “Biz, gıda marketler zinciri olarak 2014’te Kahramanmaraş’a farklı bir mağazacılık getirdik. Amacımız diğer büyük metropol illerde olduğu gibi Kahramanmaraş’a da modern, lüks, kaliteli, ucuz bir mağazayı Kahramanmaraş’a kazandırmaktı. Bunu 2014’te Abdülhamit Han’da başardık. Bugün 6’ncı şubemizi açıyoruz. Amacımız şubelerimizi çoğaltmak, genişletmek, büyütmek” dedi.

DULKADİROĞLU’NDA İHTİYAÇ VARDI

Kahramanmaraş’ın büyükşehir olmasıyla her geçen gün büyüdüğünü kaydeden Çam, şöyle konuştu: “Büyüme olunca marketlerin de çoğalması lazım. Amacımız Kahramanmaraş’ın dört bir yanına şube açmak. İnşallah Allah nasip ederse bunu 10’a kadar tamamlayacağız. Dulkadiroğlu ilçemizde böyle bir ihtiyaç vardı. İnşallah 3 şube daha Dulkadiroğlu Belediye Başkanımıza söz verdik. Muhtelif yerlere, bölgelerimize 3 şube daha açacağız. 5 şubemizin 5’i Onikişubat bölgemizde, şimdi 6’ncı şubemizi Dulkadiroğlu ilçemize açtık. Çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız ve en kısa zamanda Dulkadiroğlu ilçemize 3 şube daha açacağız.Bu yeni mağazamız, bin metre kare. 24 çalışanımız var.”

KALİTELİ VE HESAPLI ALIŞVERİŞ BİR ARADA

Asıl mesleklerinin meyve ve sebzecilik olduğunu hatırlatan Özçam Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Çam,meyve ve sebzeye marketi de ekleyerek alışveriş merkezi haline getirdiklerini dile getirerek şu açıklamalarda bulundu: “Müşterilerimiz bizi meyve ve sebze ile tanıyor. Biz, nasıl meyve ve sebzede kaliteyi sunabiliyorsak, nasıl ucuz verebiliyorsak; gıdada da deterjanda da şarküteri bölümümüzde de inşallah aynı şekilde ucuz vermeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin sebebi de bunlar: kaliteli olması, hijyenik olması, ucuz olması! Ve bir de hizmet! Hizmete dikkat ediyoruz. Gayemiz, mağazamıza gelen müşterilerimize rahat bir alışveriş imkânı sunmak. İnşallah bunu da yapıyoruz. Müşterilerimiz bizi takdir ediyor, bize teşekkür ediyor. Biz de bundan mutlu oluyoruz, keyif alıyoruz.”

YEDİNCİ ŞUBE ÇOK YAKINDA!

Müşteri memnuniyetini ilkesi doğrultusunda ilerlemeye çalıştıklarını aktaran Çam, şunları söyledi: “Marketçilikte bizim ürün yelpazemiz çok geniş. 22 bin çeşit ürünümüz var. Bunlar sıkı takip altında. Günlük gelen ürünlerimizi günlük takip ediyoruz. Tarihine dikkat ediyoruz. Çalışan ekibimiz çok güçlü. Şu anda marketlerde 150 çalışanım var. Çok donanımlı çalışma arkadaşlarımız ve yönetimimiz var. Kahramanmaraş’ta 7’nci şubemizi 1 yıl içerisinde açmayı düşünüyoruz. Onikişubat bölgesine inşallah 11’inci aya doğru bir şube daha açacağız. Dulkadiroğlu için ise şimdi yer bakıyoruz. Gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra buraya yeni şubeler açmaya devam edeceğiz.” Tüm şubelerinin açılışında müşterilere karpuz dağıtan Çam, müşteriye ikramın önemli olduğunu belirterek; “Sebzecilik baba mesleği olunca bizim Adana ve Mersin bölgesinde çok dostumuz var. Yani her açılışta karpuz dağıtmak artık bizim için geleneksel hale geldi. 30-40 ton karpuzun çok bir önemi yok. Müşteriye ikramda bulunmak bizim için çok önemli” diye konuştu.

OKAY: DOĞRU BİR YATIRIM!

Açılışa katılan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Özçam Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çam’ın yer konusunda isabetli bir kara verdiğini ifade ederek şöyle konuştu: “Özçam Marketimiz inşallah bu bölgemize değer katacak. Bu bölgemizdeki hayat standardını inşallah yükseltecek. Bu yatırımından dolayı ben Hasan Çam Bey’e teşekkür ediyorum.  Burası bizim ilçemizin en merkezi bölgesi. Tüm yatırımlarımızı bu bölgeye düzenli bir şekilde yapıyoruz. Daha önce de sizlerle paylaştığım gibi hemen yanı başımızda seçim sürecinde size söz verdiğimiz en önemli taahhütlerden bir tanesi olan Kamu Külliyesi’ni ihale ettik. Müteahhite yer teslimini inşallah yaptık. 1 yıl sonra da inşallah inşaatı bitecek. Biz de buraya taşınacağız. Dolayısıyla bu bölge Dulkadiroğlu ilçemizin en merkezi bölgesi ve bu yatırım da en merkezi bölgeye yapılan bir yatırım olduğu için çok doğru bir yatırım. İnşallah Hasan Bey’den bu marketlerinin devamını ilçemize bekliyoruz. Bunun için de biz Dulkadiroğlu Belediyesi olarak sizlerin önünü açmak adına elimizden gelen her tür gayreti inşallah göstereceğiz. Bu marketimiz bölgemize, bölgemizde yaşayan kardeşlerimize, öncelikle yatırımcı kardeşimize uğurlu olsun. Bol kazançlı olsun diyorum inşallah”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091