Öne Çıkanlar KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI SÜFYAN EMİROĞLU BARO SAVCI KİRAZ İÇİN BİR ARAYA GELDİ DONDURMA FESTİVALİ MÜJDESİ Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi

Bu haber kez okundu.

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ ILICA'YA PARK YAPTIRIYOR
 Onikişubat Belediyesi hızlı başladı. Belediye, ilçenin ve aynı zamanda Kahramanmaraş'ın kaplıcaları ile ünlü turizm mahallesi Ilıca'ya park yaptırıyor. Onikişubat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mahallenin doğusunda bulunan, belediyeye ait yaklaşık 5 dönümlük alanda yeni bir yaşam alanı oluşturmak için çalışma başlattı. Yaklaşık sekiz yıldan bu yana atıl durumda bulunan alan üzerinde peyzaj çalışması yapılarak yeşil alanlar oluşturuluyor ve ağaçlar dikiliyor. Dinlenme alanları ve yürüyüş yollarının bulunacağı parkta çocuk oyun grupları da yer alacak.  Parkta çay büfesinin yanı sıra çeşmeler ve wc'ler de bulunacak.

Sezona yetiştirmek çalışmaların hızla sürdüğü parkın, bir an önce bitirilerek önümüzdeki günlerde açılması bekleniyor.

Diğer yandan Onikişubat Belediyesinin Ilıca'yla yakından ilgilenmesi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, hafta sonu Ilıca'yı ziyaret eden Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünsal da çalışmaların sürdüğü alana gelerek incelemelerde bulundu.

Haber Ilıca


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol