banner1071
Öne Çıkanlar KEÇİÖREN FIRTINAYI 2-3 YENDİ BÜYÜKŞEHİR İLÇELERDE ÇALIŞIYOR SÜFYAN EMİROĞLU KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI BAYAN GÜREŞÇİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Bu haber kez okundu.

ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI
 Açılış ve yoklamanın ardından gündemin 1. Maddesinde KASKİ Daire Başkanlığı ile Oniki Şubat Belediyesi arasında protokol yapılabilmesi için Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. Maddesinde Tam zamanlı sözleşmeli olarak çalıştırılacak 2 teknisyen, bir tekniker, 10 mühendis, 2 mimar, 2 ekonomist, 2 tam zamanlı avukat 2 kısmı zamanlı avukata verilecek 201 yılı tavan ücretinin belirlenmesini görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. Maddesinde Oniki Şubat Belediye tarafından Çağlayancerit Belediye Başkanlığı adına bir adet makam aracının geçici olarak tahsis edilmesi konusu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. Maddesinde Kültür, Sanat ve kadın Komisyonu isminin Kültür, Sanat ve Aile Komisyonu olarak değiştirilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. Maddesinde Meclise katılamayan meclis üyelerinin izinli sayılmaları oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. Maddesinde Ermeni Meselesi konusunda bir araştırma yapmak üzere komisyon kurulmasının olup olmayacağının Hukuk Komisyonu tarafından araştırılması oybirliği ile kabul edildi.

Oniki Şubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bir sonraki Meclis’in 7 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 14.00’te toplanmasına karar verildiğini ifade ederek Meclisi kapattı.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070