banner746

banner750

banner727

OKUMUŞ’DAN ENGELLİ VATANDAŞLARA TEKERLEKLİ SANDALYE

07 Ağustos 2017 Pazartesi 16:51
Bu haber 416 kez okundu

"Engelli ne demek sen de öğren / Yürümek ne demek engelliden öğren!”sloganıyla hareket ederek, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş, engelli dostu olduğunu bir kez daha göstererek engelli vatandaşlara 7 adet tekerlekli sandalye hediye etti.

OKUMUŞ'DAN ENGELLİ VATANDAŞLARA TEKERLEKLİ SANDALYE
 Sosyal ve kültürel belediyecilik anlayışı doğrultusunda duyarlı hizmetler üretmeye devam ettiklerini belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,” Duyarlı bir toplum, sorumlu bir yönetim oluşturularak engelli kardeşlerimizi topluma kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bizler engelli kardeşlerimizin yaşadığı zorlukları biliyoruz. Fiziki sağlığı yerinde olan bizler spor aktivitelerimizi gerçekleştirirken yaşadığımız ufak sakatlanmalarda bile zorluklar yaşıyoruz. 

Unutmayalım ki, bizler veya yakınlarımızdan birisi de bir gün engelli adayı olabilir. Bu nedenle, ekonomik durumu yerinde olmamasından dolayı tekerlekli sandalye alamayan engelli ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kendi imkânlarımız doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Belediyemizin bu konudaki çalışmaları artarak devam edecektir” diye konuştu.
Türkoğlu Belediyesi tarafından engellilere verilen araçlardan duydukları memnuniyeti dile getiren engelliler ve engelli aileleri Türkoğlu Belediye Başkanı
Osman Okumuş'a teşekkür ederek; "Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş’u Allah başımızdan eksik etmesin" dediler.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder