banner1071
Öne Çıkanlar KAVŞAKLARA DEKORATİF LED SÜSLEME BAŞKAN ERKOÇ VOLEYBOLCULARA BAŞARILAR DİLEDİ SAĞLIK İÇİN SAĞLIKLI SÜT İÇİN ŞEHİTLER YÜREĞİMİZE KOR ATEŞE DÜŞÜRDÜ BİR İYİLİK MEDENİYETİ OLARAK İSLAM

Bu haber kez okundu.

OKAY; “KARAZİYARET MAHALLEMİZİ MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURACAĞIZ”
 Halkın yoğun ilgisi ile karşılanan Okay,  Karaziyaret Mahallesi’nin bütün sorunlarını bildiğini, iş başına geldiklerinde en aciliyetine göre bütün eksikli kliklerin hızlı bir şekilde giderileceğini ve Karaziyareti modern bir mahallesi haline getireceklerini söyledi.

Okay burada gazetecilere yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Bugün de Kara ziyaret Mahallemizdeki esnaflarımızın ve halkımızın sorunlarını dinlemek için buraya geldik. Buradaki kardeşlerimizin sorunlarını  biliyorduk zaten bir kez daha dinledik. Çözüm önerilerimizi sunduk. Yapacaklarımız anlattık.  Buraya defalarca geldik. Buradaki esnaf kardeşlerimizi de tanıyoruz zaten. Bu Karaziyaret Mahallemizi modern bir görünüme kavuşturacağız. Buranın neyi eksik her şeyi biliyoruz.

İnşallah en kısa sürede altyapı eksikliği ise altyapı eksikliği diğer, kaldırım, asfalt, neye ihtiyaç varsa en kısa süre içerisinde bunları çözüme kavuşturacağız. Bundan hemşerilerimizin hiçbir şüphesi olmasın. Karaziyaret Mahallesindeki kardeşlerimizin ilgi ve alakasına teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun. Partimize, Başbakanımıza ve bizlere olağanüstü ilgi gösterdiler. İnşallah bizlerde onların bu ilgisine layık olmaya çalışacağız. Bize Allah nasip ederse inşallah Dulkadiroğlu ilçemizin her yerini geliştirip güzelleştireceğiz. Seçimlere 12 günlük bir zaman kaldı. Çok şükür herşey yolunda gidiyor. Hiçbir problem gözükmüyor. Bize sadece kazanmak yetmez. Çok yüksek bir oy rakamı ile kazanmamız lazım. Şu anda bunun telaşındayız. İnşallah bu on iki günlük zamanda çok iyi bir şekilde değerlendirip hem, büyükşehir, hem onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçemizde en yüksek oyları alıp Sayın başbakanımıza armağan edeceğiz.  Allah halkımızdan razı olsun. 12 yıldan beri bizlere destek verdiler. Bizde onlara hizmet etmeye çalıştık. Kahramanmaraş’ın neye ihtiyacı varsa bunların tamamını hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Artık Kahramanmaraş’ın çevresindeki illerde de Kahramanmaraş’ın belediyeciliği konuşulacak. Buradaki caddeler parklar ve oyun sahaları diğer şehirlerin gündemini meşgul edecek. Güzel bir ekip kurduk. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber, teşkilatlarımızla beraber Kara ziyaret mahallemizi karış karış geziyoruz. Buranın altyapı eksikliği var. Kaldırım eksikliği, asfaltı eksik kilit parke eksikliği var. En önemlisi buranın bir taziye evi eksikliği var. İlk yapacağımız ilerden bir tanesi semt sosyal tesisidir. İnşallah taziyelerini ve düğünlerini burada yapacaklar. Çadırda falan yapmayacaklar. Bunun haricinde bu mahallenin ihtiyaçlarının tamamını tespit ettik. Acil olandan başlayarak hepsini yapacağız inşallah.  Halkımızın bize olan güvenini ve teveccühünü boşa çıkarmayacağız” dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070