Öne Çıkanlar GÖKSUN BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA KIZ İSTEME 2015 MODEL İSKEP 8. KEZ ANLATILDI KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN KAHRAMANMARAŞ REKORA DOYMUYOR

Bu haber kez okundu.

NERGİZ, DULKADİROĞLU MAHALLE SAKİNLERİ İLE KUCAKLAŞTI
 Seçim çalışmalarına tam gaz devam eden MHP Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz’in hızına yetişmek mümkün değil. 

En hızlı ve en verimli şekilde seçim çalışmalarını sürdüren Nergiz, gündüzleri esnaf gezileri, ev toplantıları, STK ziyaretlerinde, akşamları ise adeta miting havasında geçen mahalle toplantılarına katılıyor. Daha sonra seçim bürosuna geçerek kendisine destek vermek üzere ziyarete gelen seçmenleri ile buluşuyor.

Dün akşam yine miting havasında geçen Dulkadiroğlu Mahalle sakinlerinin düzenlediği toplantıya katılan Nergiz, coşku ile karşılandı.

Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ve meclis üyesi adaylarının da katıldığı mahalle toplantısında yaptığı konuşmasında; “İşte MHP kadroları, hizmet aşkıyla yola çıktık.  İnşallah hep birlikte ilçemizin geleceğini inşaa edeceğiz” dedi.

CEZALARI SANDIKTA VERİLECEK

“Başkan Nergiz”tezahüratlarıyla sık sık konuşmasına ara vermek zorunda kalan Nergiz; “İnşallah 30 Mart akşamı sizlerin sayesinde başkanlık yetkisini alacağız ve hizmet etme şerefine nail olacağız.

Bu kalabalık gösteriyor ki; yıllardır sizlere hizmet sözü verip oy isteyenlere, karşılığını vermeyenlere gereken dersi sandıkta vereceksiniz. Bu dersi çoktan hak ettiler” dedi.YARDIMLAR SEÇİM MALZEMESİ YAPILMAMALI

Partisini yıpratmaya yönelik kamuoyunda dolaşan asılsız iddialara da cevap veren Nergiz: “Belediye başkanı iktidardan olursa hizmet çok gelirmiş. Soruyorum sizlere yıllardır ne yaptınız? İlçemizin hali ortada hizmete hasret. Her anlamda sınıfta kalmış. Bu gün bu kentte yaşayan hiç kimse halinden menün değil.

Verilen yardımlar kesilirmiş. Sosyal yardımlar devlet politikasıdır. Kimse bunu seçim malzemesi yapıp vatandaşın gururu ile oynamasın. Herkes gayet iyi biliyor ki; MHP gelirse vatandaşın yaşam standardı yükselecek.

Birde diyorlar ki; MHP gelirse herkes işte çıkarılırmış. Bu nasıl bir zihniyet? MHP halka yapılan haksızlığa, dur demeye geliyor. Milliyetçi hareket Partisi vatandaşa zulme değil, vatandaşa hizmete yeni iş alanları üretmeye geliyor.

Zaten üretebilselerdi Başbakana değil kendilerine oy isterlerdi: hizmet sunmadıklarını kendileri de itiraf ettiler.

Ama en güzel cevabı vatandaş sandıkta verecek” diye konuştu.

Nergiz, projelerinden bahsederek: “Yetkiyi aldığımızda önceliğimiz mevcut sorunları çözmek olacak. Marka ilçe olma yolunda eylem planımız hazır.Her vatandaşımızın doğumundan ölümüne neye ihtiyacı o yönde hizmetler en üst seviyede sunulacak.

Hanımlarımız, genç kızlarımız hayatın her alanında söz sahibi olacaklar. İş hayatında daha etkin rol almaları için belediye olarak öncülük edeceğiz.

Mahalle restorasyonları ile mahallerimiz modern yaşanası hale gelecek. Her mahallemizde gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak adına ETÜT Merkezleri kuracağız.

Vatandaşımızın ailesi ile rahat bir nefes alabileceği, stres atabileceği sosyal alanlar oluşturacağız.

Uydu kent projemizle, içerisinde yüzme havuzları, parklar vs. bütün sosyal donatıların bulunduğu her bütçeye uygun konutlarla vatandaşlarımıza yeni yaşam alanları sunacağız.

Kısacası modern ilçe yolunda yüz ağartan yüz projemizle ilçemizin geleceğini inşaa edeceğiz” diye konuştu. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol