Öne Çıkanlar ELBİSTAN UYUMA TAKIMINA SAHİP ÇIK! ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK! UNUTMAYACAĞIZ! HUZUREVİNDE HUZUR ARAMAK! 5 MİLYON LİRALIK KAYNAK İMZASI GÖLETTE BOĞULAN VATANDAŞI İTFAİYE DALGIÇLARI ÇIKARDI

Bu haber kez okundu.

NACAR DA GAZETECİLERİN BAYRAMINI KUTLADI
 Doğan Market sahibi Seyfettin Nacar, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle şu mesajı gönderdi. “Bizler gibi kamu görevini yerine getiren ve ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın şimdiye kadar özveri ile yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı özen ve duyarlılıkla sürdüreceklerine yürekten inanıyorum.

Her gün işyerimde yerel ve ulusal gazeteleri satan bir esnaf olarak, şehrimizde görev yapan hemen hemen tüm basın mensuplarını tanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta gazeteci büyüğüm, duayen gazeteci ağabeyim Mehmet Fiskeci olmak üzere, şehrimiz basınının bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de ilkeli ve tarafsız bir anlayışla sürdüreceğine inandığım çalışmalarında başarılar diliyor, onlara en derin saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091