banner1124
banner1125
Öne Çıkanlar MODERN SAĞLIK MERKEZLERİNE KAVUŞACAK YALNIZLAR İSTASYONU OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR TANIDIR VE GEDEMENLİ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ İNSANI ÖLDÜRMEK İÇİN DEĞİL YAŞATMAK İÇİN VARDIR

Bu haber kez okundu.

MUSTAFA AYDOĞAR’IN SUÇU NEYDİ?
 Mustafa Aydoğar, Refah Partisi kökenli bir siyasetçi. Çoğunda olduğu gibi.

Hatırlarsanız, geçmişte, Refah Partisi Genel Başkanı merhum Prof.Dr. Necmeddin Erbakan döneminde, yardımcısı olan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, geçtiğimiz günde, kayıp trilyon davası ile ilgili ifade vermişti.

Şimdi ise, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkındaki Refah Partisi dönemine ait ‘kayıp trilyon’ soruşturmasında takipsizlik kararı verdi.

Kararda, ‘kamu davası açılmasını gerektirir delil elde edilemediği’ belirtilmiş. Cumhurbaşkanlığının sona ermesinin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe vererek, Gül’ün kayıp trilyon iddiasına ilişkin yargılanmasını isteyen İşçi Partisi, kararda ‘suç ihbarında bulunan’ olarak yer almış.

BAHÇE VE CEYHAN’DA BOŞUNA MI YATTI?

Bıraktık merhum Erbakan’ı ve 11. Cumhurbaşkanını, biz Maraş’a ve Mustafa Aydoğar’a çevirelim yüzümüzü.

Yüreği zengin, her demde ve dönemde nefsini ayaklar altına almış, kimsenin delikli kuruşuna tenezzül edemeyecek kadar nefsi ve karnı tok, adam gibi adam Mustafa Aydoğar, bu davadan ötürü tam 5,5 ay tutuklu kaldı. Bahçe’de ve Ceyhan’da yattı.

Peki, biz de soruyoruz. Dürüstlük timsali, adam gibi adam Mustafa Aydoğar’ın suçu neydi de, 5,5 ay içerde tuttunuz?

Adam mı kesmiş, terör örgütüne mi katılmış, komşunun tavuğuna kışt mı demiş, birisinin karısına-kızına yan gözle mi bakmış, birilerini dolandırıp mağduriyet mi yaratmış, ne yapmış da bu iyilik, dürüstlük timsali adamı 5,5 ay içerde yatırdınız?

Sahi, Fatmagül’ün değil, Aydoğar’ın suçu neydi?

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126

banner1127

banner1128

banner1129