Öne Çıkanlar İSPANYOLCA DİL EĞİTİMİ VERECEĞİZ KÂŞİFLERİ VE TURİSTLERİ BEKLEYEN İLÇE: GÖKSUN YARALI ÜLKÜDAŞLARINA ZİYARET ULUSLARARASI MAKALE YAZARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ Nilden Bayazıt Postalcı
banner1043

Bu haber kez okundu.

MHP’DEN BAŞKAN ERKOÇ’A ANLAMLI HEDİYE
 MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Başkan Yardımcıları; Koray Korkmaz ve Mehmet Kaba, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Erkoç’u makamında ziyaret ederek Niğde’den Şehit ÖMER HALİSDEMİR’İN kabrinden getirdikleri toprağı hediye ettiler.

 

Ziyaretin amacına ilişkin bir açıklama yapan Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Akpınar: “Geçtiğimiz hafta içerisinde Niğde’ye bir ziyaret gerçekleştirmiş ve 15 Temmuz Gecesi şehit olan Şehit Ömer Halisdemir’in mezarını da ziyaret etmiştik. Oradan aldığımız toprağı Kahramanmaraş’ı temsil noktasında Büyükşehir Belediye Başkanımıza hediye etmeyi uygun gördük. Şehit Ömer Halisdemir kardeşimizin aslen Kahramanmaraş Çağlayancerit’li olması münasebetiyle bu ziyareti gerçekleştirdik” dedi.


 

Niğde’den getirilen toprağı teslim alan Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç ise yaptığı açıklamada: “Başkanımıza bu hassas davranışından dolayı çok teşekkür ederiz. 15 Temmuz milletimizin geleceği için çok önemli. Ülkemiz üzerindeki siyaset ve emperyalist mühendislerinin planlarının yırtılıp yüzlerine çalındığı gün. Bu günde şehit olan Aziz Milletimizin kahraman evlatlarından bir tanesi de Şehit Ömer Halisdemir Kardeşimiz. İnşallah biz de Şehidimizin mezarından gelen bu toprağı Şeyhadil Mezarlığındaki şehitliğimizin anıtının toprağına karıştırarak muhafaza edeceğiz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol